Korwin-Mikke skomentował sprawę Niesiołowskiego. Lepiej byłoby, gdyby po prostu milczał

Janusz Korwin-Mikke znów zaskoczył kontrowersyjną wypowiedzią.
Janusz Korwin-Mikke znów zaskoczył kontrowersyjną wypowiedzią. Fot. Paweł Małecki / Agencja Gazeta
Centralne Biuro Śledcze zatrzymało trzech biznesmenów, którzy mieli otrzymywać polityczne korzyści od posła PO Stefana Niesiołowskiego w zamian za opłacanie mu prostytutek. Do sprawy odniósł się "w swoim stylu" Janusz Korwin-Mikke. Jego komentarz jest absurdalny.


– W tej sprawie trzeba koniecznie powołać sejmową komisję śledczą. Sejmowa komisja musi osobiście sprawdzić te 29 prostytutek, czy ich usługi są warte i ile, wycenić to odpowiednio. Jak to wszystko zsumujemy, to będziemy wiedzieli, ile wynosiła łapówka, którą poseł Niesiołowski otrzymał od tych biznesmenów – powiedział lider partii Wolność podczas relacji na żywo na swoim Facebooku.


W podobnym tonie Janusz Korwin-Mikke wypowiedział się w rozmowie z Adrianem Gąbką, dziennikarzem Superstacji.


– Proponuję w tej sprawie powołać komisję śledczą. Komisja śledcza weźmie te panie, wypróbuje osobiście, wyceni te usługi seksualne i będzie można wiedzieć, o ile posła Niesiołowskiego oskarżyć – słyszymy na nagraniu dziennikarza.


Korwin-Mikke jest autorem wielu kontrowersyjnych wypowiedzi. Jedną z ostatnich jest komentarz do sprawy skazania księdza za Romana B. za pedofilię. Stwierdził wtedy, że "teraz nastolatki będą się masowo podstępem lub siłą pchały księżom do łóżek".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...