Ziemiec pierwszy raz poprowadził "Teleexpress". "Nie przypuszczałem, że tak będzie"

Krzysztof Ziemiec poprowadził po raz pierwszy "Teleexpress" od czasu odejścia z "Wiadomości".
Krzysztof Ziemiec poprowadził po raz pierwszy "Teleexpress" od czasu odejścia z "Wiadomości". Fot. screen z programu Teleexpress / TVP
Krzysztof Ziemiec po raz pierwszy poprowadził "Teleexpress". Na samym początku powiedział widzom, że nie spodziewał się, iż będzie to robić. Ziemiec odszedł z telewizyjnych "Wiadomości" krótko po osławionym materiale o mowie nienawiści .


– Sam nie przypuszczałem, że tak kiedyś będzie, ale przecież życie jest pełne niespodzianek. Zapraszam na "Teleexpress" – powitał widzów programu Krzysztof Ziemiec. Poza tym stwierdził jeszcze, że zawsze chciał przedstawić materiał muzyczny Marka Sierockiego. Krzysztof Ziemiec zastąpił w "Teleexpressie" Michała Cholewińskiego, który będzie prowadził serwisy informacyjne w TVP Info. Natomiast miejsce Ziemca zajęła Edyta Lewandowska, która we wtorek poprowadziła swoje pierwsze "Wiadomości".

Ziemiec odszedł z "Wiadomości" po fali krytyki, jaka spadła na niego po stronniczych materiałach po śmierci Pawła Adamowicza. Głośno było zwłaszcza o programie poświęconym mowie nienawiści, w którym podano przykłady takich wypowiedzi wyłącznie ze strony osób kojarzonych z opozycją wobec PiS. 
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...