"Pani i Lara jak dwie krople wody". Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem sprzed ćwierć wieku

Magda Gessler i Marcin Tyszka na Isntagramie opublikowali zdjęcie z przeszłości.
Magda Gessler i Marcin Tyszka na Isntagramie opublikowali zdjęcie z przeszłości. Fot. instagram.com/magdagessler_official
Najpierw to Marcin Tyszka na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcie w towarzystwie Magdy Gessler. Fotografię wykonano 25 lat temu, po 18. urodzinach fotografa. Później wzruszona restauratorka zrobiła dokładnie to samo.


Jest 1994 rok, Hotel Bristol w Warszawie. Marcin Tyszka przytula się do Magdy Gessler. Za kilkanaście lat oboje będą popularnymi gwiazdami, które wypromuje jedna ze stacji telewizyjnych. Na Instagramie fotograf i znana restauratorka pochwalili się zdjęciem z przeszłości.
"Pamiętam dokładnie – spotkaliśmy się w kawiarni po moich osiemnastych urodzinach, które Magda zorganizowała mi w swojej bajkowej restauracji @u.fukiera" – napisał Tyszka. Wspomniał też o łączącej ich przyjaźni i zapytał internautów, czy bardzo się zmienili.

Szybko post skomentowała sama Gessler: "Tyszek, ty mój kochany, słodki przyjacielu... Aż mi łzy popłynęły ze wzruszenia. Piękny Ty. Magda ". I już dwie godziny później na jej instagramowym profilu pojawiło się dokładnie to samo zdjęcie.

"Wspomnienie 1994 roku. Ja i mój przyjaciel Marcin Tyszka ... szok ? Ale tak było teraz trochę zbzikowaliśmy .. oddając się bez reszty swoim pasjom... kocham@cie MT #mg#besos" – takim komentarzem fotografię opatrzyła Gessler.

Internauci zasypali znaną restauratorkę komplementami. "Wow, jaka pani była śliczna"; "Pani i Lara jak dwie krople wody!"; "Córka jest do pani bardzo podoba"; "Jaka pani piękna".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...