Siostry Godlewskie na Eurowizji? "Jesteśmy jednym z trzech zespołów branych pod uwagę"

Czy Siostry Godlewskie będą reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji?
Czy Siostry Godlewskie będą reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji? Fot. Małgorzata Godlewska / Facebook
Możemy mówić o pewnym kryzysie w polskiej muzyce, skoro w gronie faworytów do reprezentowania nas na Eurowizji są siostry Godlewskie. O tym, że chcą wystartować poinformowała Małgorzata. W krótkim filmiku podała też tytuł piosenki, która ma podbić serca słuchaczy.


Siostry złożyły zgłoszenie do konkursu 5. lutego. Z tej okazji powstała piosenka "Gentleman", którą dopiero zamierzają wypuścić. – Z całą pewnością to będzie hit tegorocznej wiosny – mówi Małgorzata.
Małgorzata Godlewska

Występ na Eurowizji i reprezentowanie naszego cudownego kraju, od zawsze był naszym największym marzeniem. Kochani trzymajcie za nas mocno kciuki, by komisja eliminacyjna podjęła właściwą decyzję.

– Docierały do nas przecieki, że jesteśmy jednym z trzech zespołów branych pod uwagę jako reprezentacja Polski na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie – zapewnia Godlewska w filmiku, który opublikowała na Facebooku. Przypomnijmy, że do rywalizacji w tegorocznej Eurowizji z Polski zgłosiło się podobno dwudziestu wykonawców. A artysta, który będzie reprezentował nasz kraj w Izraelu, miał zostać ogłoszony w piątek – 8 lutego. Jednak tego dnia TVP poinformowała, że... nie wyrobiła się w czasie.

Faworytem miała być Natalia Schroeder, ale piosenkarka zdementowała plotki o występie. Z kolei Margaret przegrała szwedzkie preselekcje.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...