A mówił, że w 2019 sobie odpocznie. Do sieci wyciekł fragment nowego utworu Taco Hemingwaya

Do sieci wyciekł fragment nowego utworu Taco Hemingwaya.
Do sieci wyciekł fragment nowego utworu Taco Hemingwaya. Fot. Renata Dąbrowska / Agencja Gazeta
Na swojej poprzedniej płycie raper zapowiadał, że miniony rok był dla niego na tyle męczący, że w 2019 będzie musiał zrobić sobie wolne. Tymczasem rok się ledwo zaczął, a fani Taco już mają do rozgryzienia muzyczną zagwozdkę – do sieci wyciekł fragment nowego utworu. Na razie nie wiadomo jednak, skąd pochodzi.


Zgodnie z tym, co można przeczytać na Instagramie fanklubu Filipa Szcześniaka, wyciek najprawdopodobniej nie pochodzi ze wspólnego numeru "Napad na bankiet", w którym usłyszymy Taco, duet Pro8l3m i Sokoła. "Napad na bankiet" znajdzie się na najnowszej płycie Sokoła – "Wojtek Sokół", jej premierę zaplanowano na najbliższy piątek 15 lutego.


Coś na pewno się szykuje, ponieważ chwilę po wrzuceniu snippeta na YouTube został on usunięty po interwencji Asfalt Records – wytwórni Taco Hemingwaya. Potwierdzeniem nowych nagrywek Filipa Szcześniaka jest również zdjęcie, które niedawno ukazało się na instagramowym profilu Studia Nagrywarka. Widzimy na nim rapera w kabinie nagraniowej.


Dodajmy, że Taco Hemingway zaliczył doskonały rok 2018 głównie dzięki wydaniu wspólnej płyty z Quebo pod szyldem Taconafide. Ich płyta "Soma 0,5 mg" znalazła się na drugim miejscu na liście zeszłorocznych bestsellerów ZPAV.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem

AFERA HEJTERSKA

WYWIADJak zorganizowana grupa przestępcza? Prawnik wylicza, jakie paragrafy mogli złamać ludzie Ziobry
O TYM SIĘ MÓWI"Gersdorf wyp***". Kampania nienawiści była wymierzona też w I prezes SN