"Wyborcza" ma nowe rewelacje o Kaczyńskim? Zapraszają na "małego grilla" w poniedziałek

Czuchnowski zaprasza wszystkich miłośników kapiszonów i niewypałów na poniedziałkowego grilla. Wygląda na to, że kłopoty Jarosława Kaczyńskiego dopiero się zaczynają.
Czuchnowski zaprasza wszystkich miłośników kapiszonów i niewypałów na poniedziałkowego grilla. Wygląda na to, że kłopoty Jarosława Kaczyńskiego dopiero się zaczynają. Fot. Przemek Wierzchowski/Agencja Gazeta
Wojciech Czuchnowski właśnie opublikował na Twitterze wpis, który z pewnością podgrzeje emocje na Nowogrodzkiej. "W poniedziałek 'Gazeta Wyborcza' zaprasza wszystkich fanów kapiszona, niewypałów itp. na małego grilla" - napisał dziennikarz "Gazety Wyborczej".


Wygląda więc na to, że możemy spodziewać się nowych publikacji na temat Prawa i Sprawiedliwości oraz spółki Srebrna. Wszakże to Wojciech Czuchnowski i Iwona Szpala jako pierwsi opisali historię oszukanego przedsiębiorcy z Austrii, który miał Jarosławowi Kaczyńskiemu zbudować wieżowiec w centrum Warszawy.Choć prawica zgodnie ustalenia "Gazety Wyborczej" okrzyknęła "kapiszonem", to afera wokół spółki Srebrna nie tylko nie cichnie, ale wciąż pojawiają się nowe rewelacje. W ostatnich dniach opinię publiczną zelektryzowały doniesienia o kopercie z 50 tys. zł, jaką Gerald Birgfellner miał przekazać dla tajemniczego księdza z szefostwa Instytutu im. Lecha Kaczyńskiego.

Czy to koniec? Chyba nie. Powyższym tweetem Wojciech Czuchnowski zdaje się zapowiadać kolejne odcinki tzw. taśm Kaczyńskiego. Bardzo więc możliwie, że po poniedziałkowych publikacjach prezes PiS kolejny raz będzie się chciał spotkać z Prokuratorem Generalnym Zbigniewem Ziobrą...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...