Senyszyn pokazała zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Dobry humor jej nie opuszcza

Joanna Senyszyn po operacji. Na Twitterze pokazała zdjęcie ze szpitala.
Joanna Senyszyn po operacji. Na Twitterze pokazała zdjęcie ze szpitala. Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta
Joanna Senyszyn dochodzi do siebie po ciężkiej operacji złamanej kości udowej. Była europosłanka w mediach społecznościowych na bieżąco publikuje informacje o swoim stanie zdrowia. Po ostatnim zdjęciu, które zamieściła na Twitterze, można się domyślać, że dobry humor jej nie opuszcza nawet w szpitalu.


Ubiegłej zimy Joanna Senyszyn doznała skomplikowanego złamania kości łonowej, krzyżowej, miednicy i uda. Po operacji legenda lewicy przez dwa miesiące musiała leżeć bez ruchu. Kiedy po długiej rehabilitacji za namową lekarzy odstawiła kule, przewróciła się i złamała kość udową tuż poniżej starego złamania.

14 lutego była europosłanka już trzeci raz w ciągu roku trafiła na stół operacyjny. Za każdym razem lekarze stawiali sobie ten sam cel: sprawić, żeby Senyszyn mogła samodzielnie chodzić.

Relacja ze szpitala
Po zabiegu Senyszyn za pośrednictwem Twittera poinformowała, że powoli dochodzi do siebie i podziękowała wszystkim za słowa wsparcia w sieci. "Kochani, jeszcze raz dziękuję za troskę, wsparcie, życzenia. Bardzo dużo dla mnie znaczą. Nocą miałam kryzys. Wszystko mnie boli, nie mogę się ruszyć. Myślałam, po co to było, skoro jakoś urządziłam sobie życie na wózku. Zaraz transfuzja. Dobrze, że taki piękny dzień i jesteście" – wyjaśniła.


Z kolejnego wpisu można zresztą wnioskować, że Senyszyn czuje się coraz lepiej, a dobry humor jej mimo wszystko nie opuszcza – nawet wobec problemów ze zdrowiem. "Wampirem jestem" – napisała Senyszyn i dołączyła fotografię prosto ze szpitalnego łóżka.


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
SONDAŻ 0 0PiS jednak nie jest teflonowe? Tąpnięcie poparcia po wybuchu afery Piebiaka