Cezary Żak ostudził nadzieje fanów. Nowy sezon "Rancza" to fakt, ale tylko medialny

Na razie na takie sceny będziemy musieli jeszcze poczekać.
Na razie na takie sceny będziemy musieli jeszcze poczekać. Fot. kadr z serialu "Ranczo"
Fanów "Rancza" zelektryzowały doniesienia "Super Expressu", który poinformował, że Telewizja Polska szykuje się do produkcji nowego sezonu hitowego serialu. Wygląda jednak na to, że tabloid w swoich rewelacjach minął się z prawdą. Jeśli już coś zobaczymy, to kinowy film. Ale i jego los nie jest pewny.


Cezary Żak przyznał, że na ten moment nie ma żadnej rozmowy na temat kontynuacji słynnej produkcji. "Jeśli chodzi o serial telewizyjny, nie prowadzi się obecnie żadnych prac z nim związanych. Proszę też nie dawać wiary tabloidom w sprawie obsady, bo to tylko spekulacje” – napisał na Facebooku.

Fani jeśli już czegoś się doczekają, to tylko filmu. Ale i to nie jest przesądzone. "Wiem od producenta, że został złożony wniosek do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w sprawie dofinansowania filmu kinowego, do którego scenariusz napisał Andrzej Grembowicz dwa lata temu. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, to latem zrobimy ten film. Jeśli nie, film na pewno nie powstanie" – przyznał wprost popularny aktor.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy.[/b] Prezydent nie będzie zadowolony

Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy. Prezydent nie będzie zadowolony

Anna RydekAnna Rydek

W chwili, gdy pierwszy szok wywołany dokumentem braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" zaczyna mijać, czas włączyć racjonalne myślenie i poszukać odpowiedzi na pytanie: kim jest i jak działa pedofil? Do odpowiedzi posłuży mi doświadczenie własne, jako ofiary pedofila, oraz ludzi, których spotkałam w toku swojego procesu terapeutycznego. Który to proces – dodam, prawdopodobnie nigdy się tak naprawdę nie skończy, a w każdym razie nie zlikwiduje całkowicie objawów i nie cofnie...

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. [b]Zełenski rozważa referendum ws. Rosji

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. Zełenski rozważa referendum ws. Rosji