Cezary Żak ostudził nadzieje fanów. Nowy sezon "Rancza" to fakt, ale tylko medialny

Na razie na takie sceny będziemy musieli jeszcze poczekać.
Na razie na takie sceny będziemy musieli jeszcze poczekać. Fot. kadr z serialu "Ranczo"
Fanów "Rancza" zelektryzowały doniesienia "Super Expressu", który poinformował, że Telewizja Polska szykuje się do produkcji nowego sezonu hitowego serialu. Wygląda jednak na to, że tabloid w swoich rewelacjach minął się z prawdą. Jeśli już coś zobaczymy, to kinowy film. Ale i jego los nie jest pewny.


Cezary Żak przyznał, że na ten moment nie ma żadnej rozmowy na temat kontynuacji słynnej produkcji. "Jeśli chodzi o serial telewizyjny, nie prowadzi się obecnie żadnych prac z nim związanych. Proszę też nie dawać wiary tabloidom w sprawie obsady, bo to tylko spekulacje” – napisał na Facebooku.

Fani jeśli już czegoś się doczekają, to tylko filmu. Ale i to nie jest przesądzone. "Wiem od producenta, że został złożony wniosek do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w sprawie dofinansowania filmu kinowego, do którego scenariusz napisał Andrzej Grembowicz dwa lata temu. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, to latem zrobimy ten film. Jeśli nie, film na pewno nie powstanie" – przyznał wprost popularny aktor.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0To po to PiS przerwał posiedzenie Sejmu? Arłukowicz mówi o "handlu"