Do takiej roli trzeba mieć siłę Thora. Hemsworth wcieli się w kultowego wrestlera

Chris Hemsworth wcieli się w Hulka Hogana w biografii legendarnego wrestlera.
Chris Hemsworth wcieli się w Hulka Hogana w biografii legendarnego wrestlera. Fot. Instagram / uacinema
Oprócz spuszczania łomotu Rocky'emu, w trzeciej części bokserskiej sagi Hulk Hogan dał się również zapamiętać jako "Pan Niania". Przede wszystkim to jednak kultowy zapaśnik, w którego teraz wcieli się Chris Hemsworth w filmowej biografii Hogana.


Terry Gene Bollea, jak naprawdę nazywa się kontrowersyjna ikona wrestlingu, osobiście będzie doglądał prac nad scenariuszem, który napisze Scott Silver. Bollea będzie również producentem wykonawczym swojej filmowej biografii. Jego dystrybucję już negocjuje Netflix, a reżyserią zajmie się Todd Phillips.Jak podaje "The Hollywood Reporter", w rolę blond olbrzyma wcieli się Chris Hemsworth, znany m.in. z roli Thora z filmów Marvela. Film skupi się na przełomie w karierze zapaśnika – zdobyciu mistrzostwa WWF i na genezie Hulkamanii (wielkiej popularności wrestlera w latach 80. XX wieku). To w tym okresie wykształciła się słynna żółto-czerwona stylówka Hogana.Hulk Hogan to sześciokrotny zdobywca głównego mistrzostwa World Wrestling Federation. Popularność na całym świecie dały mu role w takich filmach jak "Rocky 3: Eye of the Tiger" czy "Pan Niania". W 2015 roku wybuchły kontrowersje wokół wrestlera, ponieważ do opinii publicznej wyciekło nagranie, na którym Hogan rzuca rasistowskie komentarze i zdradza swoją żonę.

Po tym incydencie większość organizacji wrestlingu i firm dotychczas sprzedających związane z nim produkty odcinają się od niego. Od tego roku sporadycznie pojawia się w programach WWE.

Źródło: The Hollywood Reporter
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...