Zaśpiewali "Shallow" w Polsacie, fani nie zostawiają na nich suchej nitki. "To już parodia"

Mateusz Ziółko i Rafał Szatan wzięli się za największy przebój ostatnich miesięcy
Mateusz Ziółko i Rafał Szatan wzięli się za największy przebój ostatnich miesięcy Fot. Screen z YouTube / Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska
Program "Twoja Twarz brzmi znajomo" można uwielbiać, można nie znosić, ale pewne jest jedno – budzi on duże emocje. Teraz kontrowersje wywołali Mateusz Ziółko i Rafał Szatan, którzy zaśpiewali przebój "Shallow" Lady Gagi i Bradley'a Coopera.


"Shallow" to obecnie hit hitów. Piosenka, którą w filmie "Narodziny gwiazdy" śpiewają Lady Gaga i Bradley Cooper, bije rekordy popularności, w niedzielę dostała Oscara, doczekała się nawet polskiej wersji (z której autorami rozmawiamy tutaj). Nie cichą także emocje po oscarowym występie Gagi i Coopera, który plotki o romansie pary rozgrzał do czerwoności.

Nic więc dziwnego, że tak popularną piosenkę wzięto na warsztat w popularnym programie Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". W sobotę, dzień przed ceremonią rozdania Oscarów, w pierwszym odcinku 11. edycji zaśpiewali ją Mateusz Ziółko, zwycięzca ostatniej edycji, oraz Rafał Szatan, który zdobył wtedy drugie miejsce.

Jednak mimo że metamorfozy artystów robią wrażenie (chociaż, jak widać w komentarzach na YouTube, dyskusyjny jest strój Lady Gagi), nie wszystkim widzom występ przypadł do gustu. Szczególnie dostało się Szatanowi, któremu przypadła rola Ali, bohaterki "Narodzin gwiazdy"."Bradleya faktycznie widzę. Lady Gagę trochę mniej", "Poprawny występ, ale ta Lady Gaga skrzywdzona", "O ile Bradley był ok, to Gaga wyszła okropnie moim zdaniem. Tak wiem, że to było trudne zadanie, ale dla mnie to już parodia wręcz" – piszą internauci pod nagraniem występu.


"Pomysł tego, aby chłopaki wystąpili razem, był świetny, ale dlaczego akurat z tą piosenką? No niestety, dla mnie żaden z nich nie podołał (choć Rafał z oczywistych względów jeszcze bardziej). Ogólnie nie rozumiem, dlaczego prawie sami faceci dostają Lady Gagi w programie" – zauważył ktoś z kolei.

Dla porównania oryginał:
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...