"Polski Cooper i Gaga". Internauci zachwyceni coverem "Shallow" nagranym nad Wisłą

Dla niektórych internautów polska wersja "Shallow" brzmi lepiej niż oryginał.
Dla niektórych internautów polska wersja "Shallow" brzmi lepiej niż oryginał. Fot. Kadr z kanału YouTube Małgorzata Kozłowska
Klimatycznie zadymione studio, trójka muzyków i jeden z największych hitów ostatniego roku – "Shallow". Z tą różnicą, że Małgorzata Kozłowska i Jakub Jurzyk śpiewają numer Bradleya Coopera i Lady Gagi po polsku i robią to naprawdę fenomenalnie.


W tym coverze tłumaczenie piosenki nie pokrywa się z oryginalnym tekstem 1:1. Trzeba to jednak zapisać na plus jego tłumaczowi Tomkowi Robaczewskiemu, ponieważ, dzięki takiemu zabiegowi, zyskał on odpowiednią melodykę, dzięki której świetnie zgrywa się z brzmieniem piosenki Bradleya Coopera i Lady Gagi.Wykonanie Małgorzaty Kozłowskiej i Jakuba Jurzyka bardzo spodobało się internautom, którzy zostawiają na YouTube swoje wyrazy uznania. "Idealny przykład tego, że oryginalnych tekstów nie da się przetłumaczyć 1:1, bo zatraci się ich piękno i prostotę. Jak usłyszałem, jak wybrnęliście z przełożenia refrenu, aż mnie zamurowało. Brawurowa robota" – czytamy.

"Wyszedłem z imprezy, żeby posłuchać waszego wykonania. Znam wszystkie covery na YouTube. Nauczyłem się grać ten kawałek na gitarze, a nawet nauczyłem się śpiewać rytmiczne sialalaloaloł itd. Ale Wasze wykonanie mnie zachwyciło. Najlepsze" – pisze inny użytkownik serwisu.

Gorący romans?
Od kiedy Lady Gaga i Bradley Cooper zagrali zakochanych w nominowanych do Oscara "Narodzinach gwiazdy", nie szczędzą sobie publicznie wyrazów sympatii oraz czułości. Od premiery filmu mówi się o ich romansie. Ostatnio Lady Gaga zrobiła sobie na plecach tatuaż, który dodatkowo podniósł temperaturę.Tatuaż to nawiązanie do sceny z "Narodzin gwiazdy", kiedy grana przez piosenkarkę Ali śpiewa utwór Edit Piaf. Wtedy po raz pierwszy widzi ją bohater Coopera, Jack i od razu się w niej zakochuje.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy.[/b] Prezydent nie będzie zadowolony

Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy. Prezydent nie będzie zadowolony

Anna RydekAnna Rydek

W chwili, gdy pierwszy szok wywołany dokumentem braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" zaczyna mijać, czas włączyć racjonalne myślenie i poszukać odpowiedzi na pytanie: kim jest i jak działa pedofil? Do odpowiedzi posłuży mi doświadczenie własne, jako ofiary pedofila, oraz ludzi, których spotkałam w toku swojego procesu terapeutycznego. Który to proces – dodam, prawdopodobnie nigdy się tak naprawdę nie skończy, a w każdym razie nie zlikwiduje całkowicie objawów i nie cofnie...

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. [b]Zełenski rozważa referendum ws. Rosji

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. Zełenski rozważa referendum ws. Rosji