Rami Malek gwiazdą nowego Bonda? Producenci stają na rzęsach, by go przekonać

Rami Malek w niedzielę dostał Oscara dla najlepszego aktora
Rami Malek w niedzielę dostał Oscara dla najlepszego aktora Fot. Instagram / Rami Malek
Rola w filmie o Jamesie Bondzie to nie byle co. Ba, większość aktorów marzy o tym, żeby chociaż na chwilę pokazać się w słynnej serii. Taką szansę ma teraz świeżo upieczony laureat Oscara Rami Malek.


Rami Malek rozkochał w sobie widzów świetną rolą w filmie "Bohemian Rhapsody". Jako Freddie Mercury zrobił takie wrażenie, że w niedzielę zdobył Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę męską, pokonując Christiana Bale'a, Bradley'a Coopera, Willema Defoe i Viggo Mortensena. Już wcześniej Malek pokazał zresztą, że jest świetnym aktorem – swoją genialną kreacją w serialu "Mr Robot".

Oscar zrobił swoje, a kariera Malka może ruszyć z kopyta. Udowadniają to najnowsze doniesienia zagranicznych mediów. Jak podaje magazyn "Variety", producenci 25. filmu o Jamesie Bondzie robią wszystko, aby Amerykanin dołączył do obsady. Malek miałby zagrać czary charakter i przeciwnika Agenta 007, w którego kolejny raz wcieli się Daniel Craig.

Twórcy filmu są tak zdeterminowani, żeby "zdobyć" Malka, że termin zdjęć chcą dopasować do terminarza aktora, który będzie zajęty na planie ostatniego sezonu "Mr Robota". Sam zdobywca Oscara jeszcze tych spekulacji mediów nie komentuje.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Polaków zelektryzowała wiadomość, iż w rolę złoczyńcy miałby wcielić się Tomasz Kot. Poprzedni reżyser Danny Boyle miał zachwycić się Polakiem w filmie "Zimna wojna". Aktora w końcu nie zatrudniono, bo miał nie zgodzić się na to Craig. Sam Boyle zrezygnował potem z projektu – zastąpił go Cary Fukunaga ("Detektyw", "Maniak").


źródło: [i]Variety[/i]
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy.[/b] Prezydent nie będzie zadowolony

Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy. Prezydent nie będzie zadowolony

Anna RydekAnna Rydek

W chwili, gdy pierwszy szok wywołany dokumentem braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" zaczyna mijać, czas włączyć racjonalne myślenie i poszukać odpowiedzi na pytanie: kim jest i jak działa pedofil? Do odpowiedzi posłuży mi doświadczenie własne, jako ofiary pedofila, oraz ludzi, których spotkałam w toku swojego procesu terapeutycznego. Który to proces – dodam, prawdopodobnie nigdy się tak naprawdę nie skończy, a w każdym razie nie zlikwiduje całkowicie objawów i nie cofnie...

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. [b]Zełenski rozważa referendum ws. Rosji

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. Zełenski rozważa referendum ws. Rosji