Joanna Kulig odeszła z serialu "O mnie się nie martw". Jej bohaterka już na pewno nie wróci

Joanna Kulig zrezygnowała z roli w popularnym serialu
Joanna Kulig zrezygnowała z roli w popularnym serialu Fot. Jakub Orzechowski / Agencja Gazeta
Uwielbiana przez fanów Iga Małecka nie pojawi się już w serialu "O mnie się nie martw". Na końcu 9. sezonu bohaterka była świadkiem groźnego wypadku, którego niestety nie przeżyje. Smutną wieść przekazała fanom sama Joanna Kulig, która grała Małecką od czterech lat.


Nominowana do trzech Oscarów "Zimna wojna" (film pokonała "Roma") podbiła międzynarodowy świat kina, a Joanna Kulig – która od kilku miesięcy mieszka w USA – zachwyciła widzów i krytyków. Nic więc dziwnego, że aktorka, która pojawiła się tydzień temu na gali rozdania Oscarów, zamierza kuć żelazo póki gorące i rozwijać swoją karierę.

Z tego powodu Kulig ogłosiła, że odchodzi z serialu "O mnie się nie martw", w którym grała główną rolę od czterech lat. Grana przez nią bohaterka, Iga Małecka, zostanie uśmiercona na ekranie.

– Bardzo dziękuję za wspólne 9 sezonów „O mnie się nie martw”. Bardzo zżyłam się z Igą Małecką, do dziś wychodząc na zakupy, ludzie często witają mnie: "Cześć kochana Iguniu" – zwróciła się aktorka do fanów na Instagramie. Podziękowała również widzom "O mnie się nie martw", że byli z nią przez całe cztery lata. – Serial będzie kontynuowany dalej, bądźcie z nami, bo to wielki sukces – 10 sezon – dodała Kulig.20 lutego w mediach pojawiła się informacja, że Joanna Kulig urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka ma więc prawdopodobnie szanse na amerykańskie obywatelstwo.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...