Wiśniewski nie może sobie darować, że pozwolił żonie na występ w "Tańcu z Gwiazdami". "Dostaje ataków furii"

Michał Wiśniewski podobno jest zazdrosny o występy żony w "Tańcu z Gwiazdami".
Michał Wiśniewski podobno jest zazdrosny o występy żony w "Tańcu z Gwiazdami". Fot. Instagram / Michał Wiśniewski
Wokalista Ich Troje podobno nie może znieść widoku swojej żony w ramionach innego mężczyzny. A konkretniej Wojtka Jeschke, z którym Dominika Tajner-Wiśniewska występuje w najnowszym sezonie "Tańca z Gwiazdami".


Informację o scenach zazdrości urządzanych żonie przez Michała Wiśniewskiego podał "Fakt". – Gdy Michał widzi, jak Wojtek Jeschke obłapia Dominikę na treningach, dostaje ataków furii. Jest zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości – powiedział informator tabloidu.Z relacji "Faktu" wynika, że Dominika Tajner-Wiśniewska próbowała uspokoić swojego męża, tłumacząc Wiśniewskiemu, że Jeschke ma narzeczoną. Niestety na niewiele się to zdało.

Podobnie jak informacja, o tym, że na treningach pary, która bierze udział w najnowszym sezonie "Tańca z Gwiazdami", udziela się również brat tancerza – Jacek. Ten nius jeszcze bardziej rozsierdził lidera Ich Troje.

– Michał nie ufa obu braciom. Obu uważa za flirciarzy – tłumaczy nasz rozmówca. – Kategorycznie zabronił Dominice wychodzenia z tancerzami na miasto. Bardzo się przez to pokłócili – dodaje źródło "Faktu".

Gwiazdy błyszczą na parkiecie
Przy okazji nowego sezonu "Tańca z Gwiazdami" głośno było o udziale Justyny Żyły. Była żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich okazała się bardzo kiepską tancerką – za swoją debiutancką cha-chę dostała jedynie 8 pkt na 30 możliwych. Dodatkowo w ostrych słowach skrytykowała ją Iwona Pavlović.

Źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...