Nowe fakty ws. śmierci wokalisty The Prodigy. Przed samobójstwem dzwonił do byłej żony

Wokalista The Prodigy Keith Flint przed samobójstwem błagał swoją byłą żonę, by do niego wróciła.
Wokalista The Prodigy Keith Flint przed samobójstwem błagał swoją byłą żonę, by do niego wróciła. Fot. Instagram / houseofjjd
W brytyjskich mediach ukazała się informacja o tym, że w ostatnich dniach przed swoją śmiercią, Keith Flint błagał swoją byłą żonę o powrót do niego. "Okazało się, że nie potrafił sobie bez niej poradzić" – czytamy.


Keith Flint i japońska DJ-ka Mayumi Kai rozstali się w zeszłym roku. Wokalista The Prodigy niejednokrotnie powtarzał, że związek z nią pozwolił mu się oderwać od narkotyków i starego życia. Para mieszkała wspólnie w XV-wiecznej posiadłości w Essex. W ostatnich dniach przed śmiercią Flint wystawił dom na sprzedaż."Keith wierzył, że uda im się zbudować relację od nowa. Błagał ją o powrót w licznych telefonach. Ona jednak nie zmieniła swojego zdania i nalegała, by sprzedać dom. To złamało Keitha" – czytamy w relacji rozmówcy "The Sun".

Śmierć kontrowersyjnego lidera
Keith Flint, lider i wokalista grupy The Prodigy, nie żyje. Muzyk miał 49 lat. W poniedziałek rano znaleziono jego ciało w jego domu w Essex. Przyczyną śmierci było samobójstwo, muzyk powiesił się.

Źródło: "The Sun"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...