Prezes PiS przyłapany w Sejmie z zadziwiającą lekturą. Dotyczy... trzeźwości

Insertująca lektura Jarosława Kaczyńskiego.
Insertująca lektura Jarosława Kaczyńskiego. Fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Wydawałoby się, że czytanie książek w pracy grozi przynajmniej burą od szefa. Nie dotyczy to jednak Jarosława Kaczyńskiego, który po raz kolejny w czasie sejmowych głosowań postanowił urządzić sobie kącik czytelniczy. Tym razem w ruch poszedł... Narodowy Program Trzeźwości.


Okazuje się, że sejmowe głosowania to dla prezesa PiS idealny czas na lekturę. W listopadzie 2017 roku Sejm i media żyły atlasem kotów, w którym Jarosław Kaczyński zaczytywał się w oku kamer i aparatów, podczas gdy inni posłowie dyskutowali o projektach ustaw o SN i KRS, zmianach ordynacji wyborczej i handu w niedziele.

Na dzisiejsze przedpołudnie prezes PiS wybrał jednak zupełnie inną książkę. Do parlamentu przyniósł "Narodowy Program Trzeźwości" i w towarzystwie wicemarszałka Ryszarda Terleckiego i szefa MON Mariusza Błaszczaka oddawał się poszerzaniu wiedzy na temat niepoddawania się czarowi alkoholu.
Przypomnijmy, poprzednio Kaczyński wykorzystał lekturę i zamieszanie wokół niej do szczytnego celu. Słynny "Atlas kotów" przekazał na licytację. Książka trafiła do osoby, która zaproponowała za nią aż 25 300 złotych, a skorzystało na tym Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy.[/b] Prezydent nie będzie zadowolony

Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy. Prezydent nie będzie zadowolony

Anna RydekAnna Rydek

W chwili, gdy pierwszy szok wywołany dokumentem braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" zaczyna mijać, czas włączyć racjonalne myślenie i poszukać odpowiedzi na pytanie: kim jest i jak działa pedofil? Do odpowiedzi posłuży mi doświadczenie własne, jako ofiary pedofila, oraz ludzi, których spotkałam w toku swojego procesu terapeutycznego. Który to proces – dodam, prawdopodobnie nigdy się tak naprawdę nie skończy, a w każdym razie nie zlikwiduje całkowicie objawów i nie cofnie...

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. [b]Zełenski rozważa referendum ws. Rosji

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. Zełenski rozważa referendum ws. Rosji