Nowy Wielki Brat ma głos kobiety. Należy do córki znanej lektorki telewizyjnej

W nowym "Big Brotherze" zmienił się nie tylko głos Wielkiego Brata, ale i wystrój pokoju zwierzeń
W nowym "Big Brotherze" zmienił się nie tylko głos Wielkiego Brata, ale i wystrój pokoju zwierzeń Fot. Instagram.com/bigbrother.tvn7/
Jedną z największych zmian reaktywowanego "Big Brothera" jest płeć tytułowej postaci. W pierwszych edycjach Wielki Brat przemawiał do uczestników programu głosem Jarosław Ostaszkiewicz, dziś związany z TVP. W najnowszej edycji tajemnicza postać jest kobietą.


Wielka Siostra, Wielka Bratowa, a może Big Sister? Widzowie głowili się jakiej nazwy używać. Już w pierwszym odcinku usłyszeliśmy wprost od niej, że "Mam kobiecy głos, ale jestem Wielkim Bratem". Kim jest prywatnie?Wielkim bratem w nowej edycji "Big Brothera" jest Agnieszka Czubówna-Barjasz - córka słynnej lektorki, Krystyny Czubówny. To nie był jej debiut telewizyjny. Pierwszy raz mogliśmy usłyszeć ją już w 2015 roku. Była narratorem w serialu dokumentalnym "Młodzi lekarze". Agnieszka poszła w ślady swojej mamy, ale przed laty nic na to nie wskazywało. Ukończyła studia z marketingu i zarządzania. Jest specjalistką od PR i prowadzi firmę matki.

– Wiedziałam, że nie potrafię pracować od 9 do 17. Chyba cały czas broniłam się przed czymś, przed czym nie powinnam – opowiadała wp.pl Barjasz. I jak słychać - odnalazła się w zawodzie nieodłącznie kojarzącym się z Krystyną Czubówną.Nie wszystkim zmiana płci Wielkiego Brata przypadła do gustu. To jednak jedna z wielu negatywnych opinii dotyczących nowej serii.Nowa edycja "Big Brothera wystartowała w niedzielę i potrwa do 16 czerwca. Życie uczestników zamkniętych w willi w Gołkowie widzowie mogą podglądać od poniedziałku do piątku, a każdą niedzielę o 20.00 będzie odbywać się: Big Brother "Arena".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki
Unum 0 0Nigdy nie mów nigdy. Weź sobie do serca wnioski z tego badania, bo życie pisze różne scenariusze
T-mobile 0 0Tomasz Raczek w serialu Netflixa? Oto dlaczego w tej plotce jest odrobina prawdy
0 0Przepis na prezydenta. To, co w kilka miesięcy zrobił Duda, powinno być lekcją dla opozycji
0 0Czarzasty ujawnia: będą poważne zmiany na Lewicy. "Rada krajowa SLD dała zielone światło"