Wiadomo już, gdzie jest nowy dom "Wielkiego Brata". To willa dobrze znana widzom TVN i Netflixa

Willę mogliśmy zobaczyć m. in. w serialu "1983", ale i produkcji TVN
Willę mogliśmy zobaczyć m. in. w serialu "1983", ale i produkcji TVN Kadr z serialu Netflixa
Poprzednie edycje "Big Brothera" rozsławiły Sękocin. To właśnie tam znajdował się dom, w stronę którego wpatrzone były oczy połowy Polski. Po ponad 10 latach przerwy przyszła i pora na zmianę miejscówki. Tym razem producenci postawili na lokalizację w dobrze znanym budynku, który był planem zdjęciowym w wielu produkcjach.


Wybór padł na nowoczesną willę w podwarszawskim Gołkowie (powiat piaseczyński). Budynek był planem zdjęciowym przy wielu produkcjach TVN - "występował m. in. w serialu "Pułapka" oraz programie "Top Model". Kręcono tam też część scen do polsko-amerykańskiego serialu Netflixa "1983" (willę widać na początku teasera).WIlla opływa w luksusach: na kilkuset metrach kwadratowych powierzchni jest siedem łazienek, jacuzzi oraz dwa baseny - zewnętrzny i wewnętrzny. Otoczony jest też ogrodem i stawem.
Willę w nowej roli będziemy mogli oglądać już od 17 marca na antenie TVN7 (premiera o 20:00). "Big Brother", w którym weźmie udział 15 osób, potrwa do 16 czerwca. Życie uczestników zamkniętych w willi w Gołkowie widzowie będą mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Trzy razy dziennie TVN 7 będzie się na kilka minut łączyć z domem na żywo.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy.[/b] Prezydent nie będzie zadowolony

Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy. Prezydent nie będzie zadowolony

Anna RydekAnna Rydek

W chwili, gdy pierwszy szok wywołany dokumentem braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" zaczyna mijać, czas włączyć racjonalne myślenie i poszukać odpowiedzi na pytanie: kim jest i jak działa pedofil? Do odpowiedzi posłuży mi doświadczenie własne, jako ofiary pedofila, oraz ludzi, których spotkałam w toku swojego procesu terapeutycznego. Który to proces – dodam, prawdopodobnie nigdy się tak naprawdę nie skończy, a w każdym razie nie zlikwiduje całkowicie objawów i nie cofnie...

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. [b]Zełenski rozważa referendum ws. Rosji

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. Zełenski rozważa referendum ws. Rosji