Tajner nie daruje Wiśniewskiemu. Szef PZN jest wściekły na piosenkarza za rozwód z Dominiką

Apoloniusz Tajner wściekły na Michała Wiśniewskiego. Poszło o rozwód z Dominiką.
Apoloniusz Tajner wściekły na Michała Wiśniewskiego. Poszło o rozwód z Dominiką. Fot. Michał Lepecki / Agencja Gazeta
Apoloniusz Tajner ma być wściekły na Michała Wiśniewskiego, męża jego córki Dominiki. Piosenkarz niespodziewanie złożył pozew rozwodowy, co wywołało lawinę plotek w świecie show biznesu. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego podobno nie ręczy za siebie, jeśli spotka się z Wiśniewskim.


O papierach rozwodowych, które złożył Michał Wiśniewski głośno zrobiło się w ostatnich dniach. Decyzja piosenkarza miała kompletnie zaskoczyć żonę artysty, Dominikę, która jest córką Apoloniusza Tajnera. Szef PZN jest wściekły na Wiśniewskiego za to, jak postąpił.

– Apoloniusz ostrzegał Dominikę przed ślubem. Mówił jej, że małżeństwo z Michałem jest ryzykowne. Niestety córka nie chciała go słuchać. Apoloniuszowi nie zostało nic innego, jak zaakceptować nowego zięcia – mówi informator, na którego powołuje się "Fakt".

Na tym jednak nie koniec. Apoloniusz Tajner miał powiedzieć wprost, że nie ręczy za siebie, jak spotka Wiśniewskiego. – Gdy dowiedział się o rozwodzie, chciał nawet się z nim skonfrontować, ale Dominika odwiodła tatę od tego pomysłu. Bała się karczemnej awantury, bo zarówno Apoloniusz, jak i Michał są bardzo porywczymi osobami – dodaje znajomy pary, którego cytuje dziennik.


Kolejne rozstanie
Dominika Tajner-Wiśniewska ogłosiła na swoim Facebooku, że Michał Wiśniewski złożył do sądu pozew rozwodowy. Tym samym córka Apoloniusza Tajnera już niedługo może dołączyć do grona pozostałych trzech gwiazd, z którymi piosenkarz był w związku.

W sumie Tajner-Wiśniewska jest (jeszcze) czwartą żoną wokalisty. Pierwszą z nich była piosenkarka zespołu Ich Troje Magda Femme. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 1996 roku. Michał i Magda rozstali się w 2001 roku w atmosferze skandalu. W 2003 roku Michał ponownie ożenił się, tym razem z Martą Wiśniewską, która potem zrobiła karierę muzyczną jako Mandaryna. Kolejną partnerką artysty była Anna Świątczak, z którą ma dwie córki.

Oznaki problemów w ostatnim związku Wiśniewskiego widać było już wcześniej chociażby po tym, jak Michał był chorobliwie zazdrosny o Dominikę, która wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". 

źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...