Jennifer Lopez: "Faceci do 33. roku życia są bezużyteczni". Pytamy młodych mężczyzn, czy tak się czują

Jennifer Lopez nazwała mężczyzn przed 33. rokiem życia "bezużytecznymi"
Jennifer Lopez nazwała mężczyzn przed 33. rokiem życia "bezużytecznymi" Fot. Instagram.com/jlo/
Kiedy chłopak staje się mężczyzną? Odpowiedź na to pytanie wydaje się niemożliwa, a jednak Jennifer Lopez pokusiła się nawet o konkretny wiek. Słowa znanej piosenkarki obruszyły sporą część facetów. Pytamy ich, czy 49-letnia J. Lo ma choć cień racji.


Artystka swoją śmiałą teorię wygłosiła w odcinku "Swipe Sessions" Tindera. Choć filmik ma ponad pół roku, to dopiero teraz wypłynął do mediów. Lopez w owym odcinku pomaga uczestniczce znaleźć partnera w aplikacji randkowej. Okazuje się, że jest to wręcz banalne!

J. Lo. jest kiepską ekspertką od związków
29-letnia Brooke zwierza się J. LO, że szuka prawdziwego mężczyzny, który potrafi naprawić samochód i rąbać drewno. Uczestniczka przyznała, że jedyne co robi w życiu, to ćwiczy jogę i pije wino - tak też napisała na swoim profilu na Tinderze. Piosenkarkę zamurowało.Lopez wzięła jej smartfona i zaczęła przewijać kandydatów. Odrzuciła po kolei wszystkich, patrząc jedynie na ich wiek. "Faceci do 33. roku życia są naprawdę bezużyteczni" - wytłumaczyła.

Nie była jednak do końca konsekwentna, bo sparowała uczestniczkę z 30-latkiem... J. Lo. spodobał się za to 26-latek, który okazał się w jej typie, bo nosił... czapkę bejbolową, lubi też spędzać czas na świeżym powietrzu i sprawia wrażenie kogoś, ko rąbie drewno.

Piosenkarce na pewno nie można odmówić doświadczenia w relacjach z mężczyznami. Ma na koncie wielu partnerów (spotykała się m. in. z raperem P. Diddym oraz Benem Affleckiem) i 3 byłych mężów: Ojani Noa, Chrisa Judd i Marca Anthony'ego. Na horyzoncie jest za to kolejny ślub, bowiem oświadczył się jej 43-letni emerytowany bejsbolista i milioner Alex Rodriguez. Rzecz jasna uraz do facetów poniżej 33. roku życia może wynikać z umawiania się z młodszymi od siebie. Kiedy miała 41 lat spotykała się z 24-letnim Casperem Smartem, dwa lata temu plotkowano też o jej relacji z Drakem, który miał wtedy trzydziestkę na karku.


Niesprawiedliwa generalizacja
Lopez wpisała się w trend oceniania ludzi po niewłaściwych współczynnikach. Owszem, można powiedzieć, że facet w wieku "chrystusowym" jest dla niespełna 50-letniej gwiazdy muzyki nieodpowiedni. Jednak ona użyła niesprawiedliwej generalizacji i świadomie, czy też nie, uderzyła w sporą część społeczeństwa. Analogicznym uogólnieniem jest określanie poziomu męskości na podstawie wzrostu. Spytałem zatem bezużytecznych - zdaniem J. Lo. - mężczyzn, co o tym myślą.

– Rzeczywiście spotkałem się z takim powiedzeniem, że facet dojrzewa do czterdziestki. Ja osobiście nie zgadzam się z takim deprecjonowaniem kogokolwiek z bardzo prostego powodu – mówi 29-latek. I wyjaśnia dlaczego.
29-latek

Znam mnóstwo osób, które są same z siebie lub musiały dojrzeć bardzo wcześnie i takie, którym wiek nie przeszkadza, żeby zachowywać się jak duże dzieci. Ja sam uważam się za osobę bardzo dojrzałą i odpowiedzialną, a mam 29 lat. Sądzę, że to kwestia indywidualna każdego z nas i nie chodzi tylko o mężczyzn, ale także o kobiety.

– I mówi to kobieta, mająca za sobą bagaż kilku rozwodów i jeszcze paru nietrafionych zaręczyn? Faktycznie, jest nad czym rozważać. Problemu nie stanowi mężczyzna w określonym wieku, tylko kobieta, która w danym wieku ma problem z mężczyznami do 33. roku ich życia – zaznacza 32-latek.
32-latek

Zbliżając się do 18-stki byłem przekonany, że po przekroczeniu tej magicznej granicy, moje życie psychiczne się zmieni diametralnie. Nic takiego nie nastąpiło (podobnie jak w noc z 1999 na 2000 rok). Wiek mężczyzny, to nie długość penisa, żeby go kategoryzować podług tego kryterium.

– Nie czuję się urażony słowami J. Lo. Zresztą nie do końca rozumiem, co w tym przypadku znaczy "bycie bezużytecznym"? Bezużytecznym w łóżku? W dokładaniu dolarów do domowego budżetu? W wykonywaniu prac domowych? Jakoś ciężko odnieść mi się do samej tezy, że ktoś jest bezużyteczny – mówi 26-latek.
26-latek

Udzielanie takich porad młodszym kobietom wynika pewnie z mało satysfakcjonujących relacji z przeszłości J Lo. Moim zdaniem każdy powinien sam spróbować, najwyżej się sparzy. Koniec końców to tylko Tinder.

Gwiazda muzyki pop z pewnością ma złe wspomnienia z młodymi facetami. Z pewnością też szukała stabilizacji i odpowiedzialnego partnera, który dorówna jej statusem społeczno-majątkowym.

A że nie znalazła? Może jej sposób szukania po prostu okazał się... bezużyteczny.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Maska opadła". PiS szuka pieniędzy na swoje obietnice. Oto gdzie wszyscy za nie zapłacimy
0 0Zdrojewski "chlapnął" o jedno zdanie za dużo. PO odcięła się od jego słów