PILNE Nurkowie odnaleźli w jeziorze ciało Piotra Staraka

Mówiono, że to przez nią rozpadło się małżeństwo Wiśniewskiego. Agata Buczkowska rozważa odejście z Ich Troje

Wokalistka Ich Troje Agata Buczkowska rozważa opuszczenie zespołu z powodu plotek o jej rzekomym romansie z Michałem Wiśniewskim.
Wokalistka Ich Troje Agata Buczkowska rozważa opuszczenie zespołu z powodu plotek o jej rzekomym romansie z Michałem Wiśniewskim. Fot. Instagram / agatabuczkowska_official
Agata Buczkowska zdecydowanie zaprzeczyła plotkom, że jej rzekomy romans z Michałem Wiśniewskim doprowadził do czwartego rozwodu w życiu lidera Ich Troje. "Agata Buczkowska myśli nawet o odejściu z zespołu i skupieniu się na solowej karierze" – czytamy w "Fakcie".


– Odkąd gruchnęła plotka, że to ona przyczyniła się do decyzji Michała o rozwodzie z Dominiką Tajner, Agata dostaje setki przykrych wiadomości od jego fanów. Jej rodzina też bardzo to przeżywa i nie jest im łatwo – powiedział informator "Faktu".Gdyby Agata Buczkowska rzeczywiście zdecydowała się na odejście z zespołu, mogłaby to zrobić jeszcze przed wakacjami. Właśnie wtedy wygasa jej kontrakt z Ich Troje. – Agata mogłaby nie tylko poprawić swój wizerunek, ale i w końcu wyjść z cienia Wiśniewskiego – komentował rozmówca tabloidu.

"Nie było żadnego romansu"
Dwudziestolatka zdecydowanie zaprzeczyła wszelkim plotkom o rzekomym romansie z Wiśniewskim. Opublikowała nawet w mediach społecznościowych długie oświadczenie, w którym m.in. zagroziła osobom wysyłającym jej przykre wiadomości wejściem na drogę sądową.Michał Wiśniewski w wymowny sposób odciął się od podobnych pogłosek. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie Buczkowskiej z synem Wiśniewskiego – Xavierem. "No i teraz by się zgadzało... by się..." – podpisał fotografię Wiśniewski.Źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

AFERA PIEBIAKA

0 0#PiebiakGate to już zbyt wiele. Zbigniewie Ziobro, czas podać się do dymisji!
0 0O co chodzi w aferze z "Emilią" i Piebiakiem? Trzy najbardziej szokujące wątki
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"