Nadworny komik PiS-u ma nowy program. Tym razem jednak nie musi być zabawny

Ryszard Makowski ma nowy program w TVP3.
Ryszard Makowski ma nowy program w TVP3. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
"Cafe piosenka" – tak nazywa się nowy program Ryszarda Makowskiego, który pokazuje na swoim paśmie wspólnym TVP3. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, były satyryk "Studia YaYo" rozmawia w nim na temat byłych i obecnych wykonawców polskiej sceny muzycznej.


Program "Cafe piosenka" emitowany jest w paśmie wspólnym TVP3. Jego prowadzący, Ryszard Makowski rozmawia w nim z wykonawcami muzycznymi na temat ich twórczości. Do tej pory na ekranach TVP3, jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, zobaczyliśmy takie gwiazdy jak Romuald Lipko, Danuta Błażejczyk czy zespół Zouzy.Tym samym kabareciarz, ochrzczony mianem nadwornego komika PiS, znalazł nową niszę dla swojej twórczości. Przypomnijmy, że jeszcze do jakiś czas temu razem z Pawłem Dłużewskim prowadził satyryczne "Studio YaYo", które po lawinie drwin z poziomu serwowanego humoru bardzo szybko zniknęło z anteny Telewizji Publicznej.

Ryszard Makowski od ponad sześciu lat jest publicystą tygodnika "Sieci". Wcześniej był m.in. członkiem Kabaretu OT.TO, gościnnie występował też z Kabaretem Pod Egidą. Przez pięć lat zarządzał także domem kultury na warszawskiej Pradze. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Makowski miał zostać... konsulem Polski w Los Angeles.

źródło: Wirtualnemedia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...