Nie tylko prawica dała popis ws. Katedry Notre Dame. Znalazł się jeden zadowolony z pożaru

Nie tylko prawica popisała się przy okazji pożaru katedry Notre Dame.
Nie tylko prawica popisała się przy okazji pożaru katedry Notre Dame. Fot. wikipedia.org/LeLaisserPasserA38, facebook.com/NienawidzeJasiaKapeli
Pożar paryskiej katedry nie tylko na prawicy wyzwolił pokłady głupoty i niepotrzebnych komentarzy. Jaś Kapela, autor znany z publikowania w "Krytyce Politycznej", opublikował na swoim Facebooku wpis, w którym cieszy się ze zniszczenia jednego z symbolu Francji i całej Europy.


"Moja dziewczyna powiedziała, że nie była w środku, bo za drogo i ja też nie byłem, ale przypomniał mi się za to wiersz Michała Kaczyńskiego pt. Warszawa płonie, a konkretnie wers: 'nie gaście gówna, cud, że się pali' xD" – napisał Kapela na Facebooku w momencie, gdy najbardziej znana katedra gotycka płonęła na oczach całego świata.Treśc wpisu odniosła zamierzony efekt: zamieszanie i lawina komentarzy pojawiły się od razu.

"Sam nie jestem katolikiem ale to nie przeszkadza mi podchodzić z zachwytem do zabytku i osiągnięcia architektonicznego. Później nie dziw się, że lewica tak znienawidzona. Czy można inaczej niż gardzić z tym z czym się Pan nie zgadza? To budynek, co z Tobą?" – to jeden z delikatniejszych komentarzy do wpisu lewicowego publicysty.
Jak widać, nie tylko "prawa strona" w postaci choćby Magdaleny Ogórek czy posłanki Bernadetty Krynickiej z PiS nie potrafiła obejść się bez dołączenia do pospolitej, słownej, polskiej przepychanki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Koniec papierowych legitymacji! Szkoły wprowadzają w życie nowe przepisy MEN

NIE TYLKO POLITYKA

Sephora 0 0Udział w tym projekcie dużo nam dał". Współzałożycieli TOBO + MALA o programie dla kobiet
Rankomat 0 0Wyprawka dla niemowlaka. Co trzeba kupić i z jakim wydatkiem należy się liczyć?
OPINIA 0 0Koalicja wpadła w identyczną pułapkę, z jaką przez lata walczył PiS
CYTATY 0 0Pięć ważnych cytatów, które doskonale oddają nową sytuację w Polsce