Nie tylko prawica dała popis ws. Katedry Notre Dame. Znalazł się jeden zadowolony z pożaru

Nie tylko prawica popisała się przy okazji pożaru katedry Notre Dame.
Nie tylko prawica popisała się przy okazji pożaru katedry Notre Dame. Fot. wikipedia.org/LeLaisserPasserA38, facebook.com/NienawidzeJasiaKapeli
Pożar paryskiej katedry nie tylko na prawicy wyzwolił pokłady głupoty i niepotrzebnych komentarzy. Jaś Kapela, autor znany z publikowania w "Krytyce Politycznej", opublikował na swoim Facebooku wpis, w którym cieszy się ze zniszczenia jednego z symbolu Francji i całej Europy.


"Moja dziewczyna powiedziała, że nie była w środku, bo za drogo i ja też nie byłem, ale przypomniał mi się za to wiersz Michała Kaczyńskiego pt. Warszawa płonie, a konkretnie wers: 'nie gaście gówna, cud, że się pali' xD" – napisał Kapela na Facebooku w momencie, gdy najbardziej znana katedra gotycka płonęła na oczach całego świata.Treśc wpisu odniosła zamierzony efekt: zamieszanie i lawina komentarzy pojawiły się od razu.

"Sam nie jestem katolikiem ale to nie przeszkadza mi podchodzić z zachwytem do zabytku i osiągnięcia architektonicznego. Później nie dziw się, że lewica tak znienawidzona. Czy można inaczej niż gardzić z tym z czym się Pan nie zgadza? To budynek, co z Tobą?" – to jeden z delikatniejszych komentarzy do wpisu lewicowego publicysty.
Jak widać, nie tylko "prawa strona" w postaci choćby Magdaleny Ogórek czy posłanki Bernadetty Krynickiej z PiS nie potrafiła obejść się bez dołączenia do pospolitej, słownej, polskiej przepychanki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Zaskoczenie po klęsce Szydło. [b]Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskoczenie po klęsce Szydło. Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. [b]Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza[/b]
DZIEJE SIĘ

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza