Jedna z sióstr Godlewskich broni Bieniuka. Użyła mocnych słów o jego oskarżycielce

Godlewska uważa, że oskarżyciele chcą wyłudzić od byłego sportowca pieniądze.
Godlewska uważa, że oskarżyciele chcą wyłudzić od byłego sportowca pieniądze. Fot. Instagram/esmeralda_godlewska
W obronie Jarosława Bieniuka stanęła Esmeralda Godlewska. Były piłkarz został oskarżony przez 29-letnią Sylwię Sz. o brutalny gwałt. Mężczyzna zaprzeczył wszystkim oskarżeniom.


Esmeralda Godlewska, która niedawno wzięła udział w słynnej gali Fame MMA, napisała na Instagramie post, w którym broni byłego piłkarza Lechii Gdańsk. "Poznałam Jarosława Bieniuka parę lat temu. Jest miłym kulturalnym mężczyzną, przeżył okrutne chwile w momencie odejścia jego miłości życia, po części starałam się mu pomoc psychicznie. Miał chwile załamania. Nikt z nas nie jest super bohaterem" – zaczęła swój wpis.

Zdaniem celebrytki, zarzuty postawione Jarosławowi Bieniukowi są "niezwykle przemyślane przez rzekomą ofiarę oraz jej współpracowników". Według niej, oskarżyciele chcą zniszczyć wizerunek sportowca i zarobić na tym pieniądze.

"W tej sprawie powinna zostać ukarana kobieta, która próbuje zniszczyć mu reputację oraz obraz ojca w oczach jego dzieci. Ludzie nie dajcie się oszukać podłej, wyrachowanej prostytutce, liczącej na pieniądze od tego poczciwego człowieka" – czytamy w jej wpisie.Esmeralda Godlewska podkreśliła, że Bieniuk to mężczyzna po przejściach, który jest kochającym ojcem. "Podziwiam go za siłę charakteru oraz za to, że za własnymi dziećmi stoi murem" – skomentowała.

Napisała również, że Sylwia Sz. chce pogrążyć Bieniuka. Jej zdaniem oskarżycielka powinna trafić do więzienia za "sutenerstwo i wyimaginowane zdarzenia" w jej głowie. "Dla niej liczy się tylko pieniądz. Jesteś zerem. Jarek jesteśmy z Tobą" – zakończyła swój wpis Godlewska.


Partner nieżyjącej od pięciu lat Anny Przybylskiej opuścił areszt w środę 17 kwietnia, po wpłaceniu kaucji. Mężczyzna zaprzeczył wszystkim oskarżeniom. Z informacji podanych przez serwis "Fakt" wynika, że były sportowiec obracał się w towarzystwie związanym z niesławną "Zatoką Sztuki".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
#SkuteczniePosprzatane 0 0Znamy wyniki akcji #SkuteczniePosprzatane. Organizatorzy przygotowali ogromną niespodziankę
NSC 0 0National Sales Congress po raz trzeci na Narodowym. Motyw przewodni ma wiele wspólnego ze sportem
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy
OPINIE 0 0Dlaczego poparcie dla PiS jest nie do ruszenia? Oto powody
WYBORY2019 0 0Nic dziwnego, że PiS przestraszyło się #SilniRazem. Akcja KO podbija media społecznościowe
GW Foksal 0 0Śniadanie z Saddamem Husajnem i obiad z Fidelem Castro. O tej książce będzie wkrótce głośno
WYWIAD 0 0To ona promuje Cosmic Dance. Taniec, który dla wielu kobiet jest katharsis

MOTO