Z taką ekipą nie mogło być inaczej. "Avengersi" z rekordowym otwarciem w Polsce

"Avengers: Endgame" z rekordowym otwarciem w Polsce.
"Avengers: Endgame" z rekordowym otwarciem w Polsce. Fot. Facebook / Avengers
Frekwencja premierowego weekendu "Avengersów" z pewnością zaskoczyłaby samego Iron Mana. Żaden inny film o superbohaterach w Polsce nie miał tak wysokiej oglądalności.


Tylko w pierwszy weekend film "Avengers: Endgame" obejrzało 815 tys. widzów w Polsce. Imponujące otwarcie z miejsca uczyniło film Marvela najgorętszym tytułem 2019 roku w Polsce.Jak można się było domyślać, produkcja zbiera świetne wyniki na całym świecie. "Avengers: Endgame" zarobił 1,2 mld dolarów na otwarcie w światowym box office. 350 mln dolarów z tej kwoty w USA, 330 mln w Chinach. Pozostałe 859 mln pochodziło z innych rynków.

"Avengers: Endgame" można oglądać w polskich kinach od piątku 26 kwietnia.

"'Avengers: Koniec gry' jest wspaniałym ukłonem w stronę najwierniejszych fanów MCU. Jest jak szalony rollercoaster po całej serii. Na nowo można też pokochać głównych bohaterów, którzy przez lata przeszli ogromną ewolucję. Nie są tylko pustymi postaciami w kostiumach, ale złożonymi charakterami, których mniej lub bardziej słuszne i logiczne działania wynikają z przebytych doświadczeń" – pisał w swojej recenzji filmu Bartosz Godziński z naTemat.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...