Magda Gessler chciała pochwalić się córką, ale fanom taka promocja się nie spodobała

Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem córki w bieliźnie.
Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem córki w bieliźnie. Fot. Facebook / Magda Gessler
Magda Gessler jest dumna ze swojej córki. Nic więc dziwnego, że postanowiła pochwalić się córką. Tym razem wykorzystała do tego swój profil na facebooku. "Bardzo jestem dumna z Lary, wspaniała, pracowita, zdolna, z charakterem..." – napisała. Jednak wpis nie wszystkim się spodobał.


Lara Gessler na zdjęciu prezentuje się wyjątkowo. Jednak fotografia nie wszystkim się spodobała. Nie chodzi jednak o doznania estetyczne, a o fakt, że kobiety w bieliźnie opublikowała jej matka. Wielu obserwatorów uznało, że to przesada, aby Magda Gessler wykorzystywała tak odważny wizerunek córki. "Wszystko ładnie, pięknie ale dlaczego w gaciach?" – brzmiał jeden z komentarzy.

"No piękna, piękna ale czemu w majtkach?"

"Uważam, że tak poważnej kobiecie jaką jest M.Gessler, półnagie zdjęcia córki w internecie są po prostu niesmaczne i nie wypada . Bądźmy szczerzy, Lara jest szczupła, ale pupę ma płaską i nie ma co tu pokazywać ani czym się chwalić. Lepiej by było wrzucić zdjęcia z osiągnięć córki i chwalić się jej umiejętnościami nie nagą pupą"

"Jakbym ja zrobiła sobie zdjęcie w majtkach to moja mama byłaby wkurzona na mnie "szanuj się kobieto "– by było, a tutaj mamuśka daje sama takie foto"

Oczywiście nie zabrakło także głosów osób, które stanęły w obronie zarówno matki, jaki i córki. "Boże, ale macie problem. Nie możecie mówić co Pani Magdzie, czy jej córce mówić, co mogą, a co nie, co wypada, a co nie. Ich sprawa, ich życie" – napisała jedna z obserwatorek.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz kiedy Lara Gessler szokuje w podobny sposób. Dyskusję wywołało choćby zdjęcie, które opublikowała na Instagramie, a na którym pozuje nago na balkonie hotelowego apartamentu. Wtedy Magda Gessler także chwaliła wdzięki córki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...