Szykujcie się na Stadion Narodowy! Taco i Podsiadło zdradzili szczegóły wspólnego koncertu

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło zagrają na PGE Narodowym 28 września.
Taco Hemingway i Dawid Podsiadło zagrają na PGE Narodowym 28 września. Fot. Michał Klusek
Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące jednego z największych muzycznych wydarzeń tego roku – wspólnego koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Sobotę 28 września już możecie sobie zaplanować!


Artyści zdradzili miejsce i datę koncertu, który z pewnością przyciągnie całe tłumy fanów. Nic dziwnego – w końcu Taco Hemingway i Dawid Podsiadło to obecnie najpopularniejsi młodzi artyści w Polsce. Mieliśmy tego dowód na rozdaniu Fryderyków, z którego Dawid wyszedł z pełnymi kieszeniami.Koncert odbędzie się 28 września na PGE Narodowym w Warszawie. To wydarzenie bez precedensu, ponieważ, jak dotąd, żaden polski artysta nie zagrał solowego koncertu w tym miejscu.

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro rusza w środę, 15 maja, o godz. 12:00. Szczegółowe informacje o przedsprzedaży pojawią się na stronie eBilet.pl w poniedziałek,13 maja, o godzinie 12:00 pod tym adresem. Jeden użytkownik będzie mógł kupić w przedsprzedaży maksymalnie 4 bilety.

Oficjalna sprzedaż za pośrednictwem strony ebilet.pl rozpocznie się 17 maja o godz. 12. Warto się pospieszyć, ponieważ wejściówki na występy tych artystów rozchodzą się w mgnieniu oka.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...