Widać czarno na białym co "dobra zmiana" zrobiła z radiową Trójką. Tak źle nie było od 15 lat

Fatalna słuchalność radiowej Trójki - najgorsza od 15 lat.
Fatalna słuchalność radiowej Trójki - najgorsza od 15 lat. Fot. Jacek Marczewski / Agencja Gazeta
W sieci pojawił się raport portalu Wirtualnemedia.pl na temat słuchalności rozgłośni radiowych w Polsce. Patrząc na wyniki kanałów Polskiego Radia, można jedynie załamać ręce.


Od lutego do kwietnia najbardziej popularnym radiem było RMF FM – tak wynika z badania Radio Track Kantar Polska, opracowanej przez portal Wirtualnemedia.pl. Rozgłośnia przyciągnęła do siebie w tym okresie 27,3 proc. słuchaczy. Zaraz za nią jest Radio ZET z udziałem na poziomie 11,8 proc.

Dużo gorszy wynik odnotowała radiowa Trójka, która uplasowała się na piątej pozycji (za Eską, Jedynką, zaś ex aequo z Audytorium 17, czyli rozgłośniami regionalnymi Polskiego Radia) z zaledwie dorobkiem 5 proc. Tak źle nie było od bardzo dawna. Tym samym Program 3 Polskiego Radia zanotował najniższy wynik słuchalności od 15 lat - w fali luty-kwiecień 2004 rozgłośnia zanotowała 4,9 proc. udziału.

Taki wynik jest m.in. pokłosiem zmian antenowych, które od 2016 roku przeprowadza w Polskim Radiu "dobra zmiana". Trójka straciła już takie sławy jak Artur Andrus, Artur Orzech, Robert Kantereit czy Michał Nogaś. Bez nich zaś Program 3 Polskiego Radia nie jest już taki sam jak kiedyś.


źródło: Wirtualnemedia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki