Ksiądz pokłócił się o film Sekielskiego. Nazwał internautkę "potencjalną prostytutką"

Ks. Sławomir Marek stwierdził, że każda kobieta to "potencjalna prostytutka".
Ks. Sławomir Marek stwierdził, że każda kobieta to "potencjalna prostytutka". Fot. 123RF / zdjęcie poglądowe
Ks. Sławomir Marek znowu "błysnął" na Twitterze w kontekście filmu braci Sekielskich. Zdaniem duchownego każda kobieta jest "potencjalną prostytutką". Swoim wpisem duchowny wywołał skandal i pod jego adresem posypały się krytyczne komentarze.


Ks. Sławomir Marek, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Stanowicach na Dolnym Śląsku, nie zamierza przestać w głoszeniu swoich kontrowersyjnych teorii na Twitterze.

Kilka dni temu duchowny w wymowny sposób skomentował film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu". A to był dopiero początek jego ofensywy na Twitterze.

"Sekielski jest policjantem, który łapie pijanych kierowców. Łapie tylko kierowców żółtych samochodów, których jest najmniej! I rzeczywiście niektórzy z nich 1 na 1000 jeździ po pijaku... Czy Sekielski robi to dla ruchu drogowego czy ma inny powód?" – pisał ks. Marek.

Okazuje się, że to nie był koniec ostrej wymiany zdań. W odpowiedzi jedna z internautek zauważyła bowiem, że księża są "współodpowiedzialni za zło". Wtedy kapłan postanowił zareagować jeszcze ostrzej.

"A pani jest wstyd za prostytutki z Grójca??? Powinno pani byćm przecież jest pani kobietą! Mało tegom jako kobieta jest pani potencjalna prostytutką... Kapłanów w Polsce jest 40 tys. Kilku okazało się draniami. To BARDZO NIEDOBRZE. Ale to nie znaczy, że ja mam na to jakikolwiek wpływ" – stwierdził ks. Marek.

Za wpis dotyczący kobiet internauci nie zostawili na duchownym suchej nitki. "Ten człowiek natychmiast powinien zostać usunięty ze stanu kapłańskiego" – pisał jeden z użytkowników portalu. "I to ma być ksiądz?" – dopytywał ktoś inny w komentarzu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...