Karnowski po filmie Sekielskiego zapowiada "ważną w historii Polski niedzielę". "Będziemy tam, gdzie należy"

Jacek Karnowski z "Sieci" apeluje do Polaków, by ruszyli do kościołów i wsparli w ten sposób księży. To reakcja na głośny dokument braci Sekielskich, który ma już w  serwisie YouTube prawie 15 milionów odsłon.
Jacek Karnowski z "Sieci" apeluje do Polaków, by ruszyli do kościołów i wsparli w ten sposób księży. To reakcja na głośny dokument braci Sekielskich, który ma już w serwisie YouTube prawie 15 milionów odsłon. Fot. Marek Podmokły / Agencja GazetaYouTube / Sekielski /
Film Tomasza Sekieskiego "Tylko nie mów nikomu" osiągnął ogromny sukces oglądalnościowy. W środowiskach przychylnych Kościołowi został jednak odebrany jako atak na tę instytucję. Tak twierdzą niektórzy hierarchowie i publicyści wieszczący "dobrą zmianę". Jacek Karnowski z "Sieci" apeluje do Polaków, by w niedzielę ruszyli do kościołów i wsparli w ten sposób księży.


Tweeta wzywającego do wielkiej akcji w niedzielę wysłał Jacek Karnowski, redaktor naczelny prorządowych "Sieci". Dziennikarz poprosił jednocześnie, by podać jego wpis dalej. "Najbliższa niedziela to będzie ważna data w historii Polski. Nie zawiedziemy naszych kapłanów i będziemy tam, gdzie należy być w niedzielę, prawda? Nie zagramy w scenariuszu Sorosa, prawda? Podaj dalej" – napisał. Karnowski, choć nie stwierdził tego wprost, poprzez swój wpis wyraźnie zaapelował o uczestnictwo we mszach świętych.Film ma już niespełna 15 mln odsłon na YouTube (stan na 15 maja, godz. 11). Nie oznacza to oczywiście, że tylu Polaków obejrzało dokumentalną produkcję braci Sekielskich o księżach pedofilach. Na głośną emisję "Tylko nie mów nikomu" zareagowała także Stolica Apostolska. Watykan ma wysłać do Polski swojego emisariusza.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu