Nieprawdopodobny wynik filmu Sekielskiego. Już ponad 14 mln wyświetleń na YouTube

Film braci Sekielskich ma już ponad 14 mln odsłon.
Film braci Sekielskich ma już ponad 14 mln odsłon. Fot. Kadr z filmu "Tylko nie mów nikomu"
Film Tomasza i Marka Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" jest tak popularny, że nie mogli go zignorować politycy, a więc i tym samym media. W efekcie licznik wyświetleń dokumentu na YouTube po prostu nie hamuje. W środowy poranek to już ponad 14 milionów wyświetleń.


Trzeba zauważyć przy tym wszystkim, że film miał swoją premierę dopiero kilka dni temu. A na dodatek jeszcze we wtorek tych odsłon było 11 milionów. Tylko w ciągu doby przybyły trzy kolejne miliony odsłon – jest ich teraz około 14,5 miliona.

Oczywiście jedna odsłona nie jest równa jednemu Polakowi – z pewnością są osoby, które uruchamiały film kilka razy. Z pewnością nie będzie jednak przesadą stwierdzenie, że "Tylko nie mów nikomu" widziały miliony Polaków.Przypomnijmy, że wrzawa związana z filmem braci Sekielskich dotarła także do Watykanu. We wtorek wieczorem gruchnęła informacja, że papież Franciszek wysyła do Polski swojego emisariusza.

Członkom Konferencji Episkopatu Polski wizytę złoży abp Charles Scicluna. Jest on głównym specem Stolicy Apostolskiej od walki z pedofilami w sutannach. To właśnie on przygotował dla papieża Franciszka dokument na temat Chile. W efekcie 34 biskupów złożyło dymisje na ręce głowy Kościoła Rzymskokatolickiego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu

INNPOLAND