"Żałosna mantra: gdzie byli rodzice?". Młynarska ostro o pedofilii w Polsce

W swoim najnowszym poście Młynarska napisała o potrzebie wprowadzenia edukacji seksualnej w Polsce.
W swoim najnowszym poście Młynarska napisała o potrzebie wprowadzenia edukacji seksualnej w Polsce. Fot. Facebook / Paulina Młynarska
Po publikacji dokumentu braci Sekielskich Paulina Młynarska po raz kolejny opowiedziała o swojej traumatycznej historii z planu filmu Andrzeja Wajdy. Teraz pisze o tym, jak bardzo okrutni są Polacy, którzy na nowo wiktymizują ofiary molestowania.


Skandaliczne komentarze przerzucające na mnie winę za to, co mnie spotkało, i używanie mojej historii do walki politycznej pokazują, że w Polsce naprawdę trzeba wprowadzić edukację seksualną. Poziom głupoty, ignorancji i nienawiści do osób, które dzielą się swoimi najtrudniejszymi przeżyciami jest tak straszny, że wymaga nadludzkiej siły, by się na to narażać – napisała Młynarska.W dalszej części swojego posta dziennikarka pisze o tym, że było jej bardzo ciężko pozbierać się po własnych, traumatycznych przeżyciach. Poniosła bardzo duży wysiłek psychiczny i wysokie nakłady finansowe, by przestać się bać.

"Co ma zrobić ktoś, kto z traumy nie wyszedł, żyje z nią, ledwo żyje, i czyta teraz jak ludzie reagują? Jak linczują ofiarę, jak w niej doszukują się winy? Jak powtarzają tę naprawdę żałosną mantrę: 'gdzie byli rodzice?'. Otóż zaskoczę Państwa: większość ludzi skrzywdzonych w taki czy inny sposób w dzieciństwie zadaje sobie to pytanie! Trwa wielkie, narodowe wpędzanie ofiar w ponowną traumę" – twierdzi Paulina Młynarska.

"Czym się różni pedofil świecki od duchownego?"
Po publikacji filmu "Tylko nic nie mów" Paulina Młynarska napisała mocny felieton, w którym opisała, co spotkało ją na planie filmu Andrzeja Wajdy "Kronika wypadków miłosnych".

"Miałam 14 lat, kiedy Andrzej Wajda, na planie swojego filmu 'Kronika wypadków miłosnych' zmusił mnie do zagrania nago bardzo odważnej sceny erotycznej z udziałem 18-letniego wówczas śp. Piotra Wawrzyńczaka. Byłam pod wpływem środków uspokajających i alkoholu podanych mi przez inne osoby dorosłe pracujące na planie" – przypominała traumatyczne wydarzenia z przeszłości.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!