"Wyborcza" odpala hit. Po tym tekście Morawiecki będzie się musiał gęsto tłumaczyć

Poniedziałkowa "Gazeta Wyborcza" przywita czytelników tekstem o aferze, której bohaterem będzie premier Mateusz Morawiecki.
Poniedziałkowa "Gazeta Wyborcza" przywita czytelników tekstem o aferze, której bohaterem będzie premier Mateusz Morawiecki. Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta
Z zapowiedzi dziennikarzy "Gazety Wyborczej" wynika, że poniedziałek szykuje się w polityce wyjątkowo gorący. Pierwszy zastępca naczelnego gazety, Jarosław Kurski, informuje, że tekst, jaki ukaże się na łamach dziennika, mocno uderzy w Mateusza Morawieckiego. Uprzedza przy tym służby prasowe premiera, by były w gotowości.


Aktualizacja: Tekst został już opublikowany. Tutaj omawiamy jego treść.

***

Z zapowiedzi redaktorów "Gazety Wyborczej" wynika, że w PiS nie tylko Jarosław Kaczyński po kryjomu zajmował się deweloperką. Najnowszy tekst wrocławskiego reportera Jacka Harłukowicza, zatytułowany "Jak się uwłaszczył Morawiecki" ma dotyczyć interesów premiera na dolnośląskim rynku nieruchomości.Zapowiedzi brzmią poważnie. "Służbom prasowym i sztabowi kryzysowemu premiera rekomenduję wczesną pobudkę.'Gazeta Wyborcza' z tekstem Jacka Harłukowicza dostępna od 6:00 rano. Będzie więcej czasu na myślenie, jak się wyplątać z wstydliwych łgarstw" – czytamy w tweecie Jarosława Kurskiego.Sam autor tekstu w tajemniczym wpisie zapewnia jedynie, że "będzie grubo", dodając, że nie można przegapić poniedziałkowego wydania "Wyborczej".Kilka słów od siebie dodał również Bartosz T. Wieliński. "Jutro w 'Gazecie Wyborczej' również kolejny poradnik dewelopera. Opowiemy, jak tanio kupować specjalne nieruchomości na Dolnym Śląsku i się do tego nie przyznawać" – napisał dziennikarz "Wyborczej".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...