Nitras pokazał, jak wyglądają wizyty premiera z pomocą dla powodzian. "Dzielnie walczy"

Premier udał się na południe Polski, aby pomóc powodzianom.
Premier udał się na południe Polski, aby pomóc powodzianom. Fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta
Premier Morawiecki odwiedził województwo podkarpacie, gdzie doszło do licznych podtopień – mówi się, że to część kampanii wyborczej obecnej partii rządzącej. Poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras pokazał na Twitterze zdjęcie, na którym widać, jak wyglądają wizyty Mateusza Morawieckiego z pomocą dla powodzian. Kamery TVP tego nie pokażą.


O powodziach i podtopieniach, do których doszło w Małopolsce i na Podkarpaciu, jest ciągle głośno. Po zapowiedzi pomocy mieszkańcom południa Polski, premier Morawiecki odwiedził tamte rejony.

Poseł PO Sławomir Nitras udostępnił na Twitterze zdjęcie, które przedstawia pobyt szefa rządu w jednej z podtopionych miejscowości. Na fotografii widać postać premiera, a za nim co najmniej 6 stojących czarnych limuzyn.

"Premier Morawiecki dzielnie walczy z powodzią siedmioma limuzynami" – napisał we wpisie Nitras. Jego post skomentował były premier Marek Belka. "Jeśli powypadkowe to robią może za wał przeciwpowodziowy?" – dodał pod tweetem.

Oprócz pomocy premiera Morawieckiego, mieszkańcy południa Polski mogli liczyć na wsparcie Beaty Szydło, która przerwała swoją kampanię do europarlamentu.

"Ze względu na powódź w Małopolsce, przerwałam kampanię wyborczą. Od godziny 12.00 jestem z mieszkańcami i strażakami na zalewanych terenach” – napisała w środę na Twitterze kandydatka PiS.

Była premier od razu została zaatakowana przez internautów, którzy przypomnieli jej słowa sprzed lat. W wypowiedzi z 2015 roku Szydło krytykowała ówczesną premier Ewę Kopacz za granie "suszą w kampanii".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
#SkuteczniePosprzatane 0 0Znamy wyniki akcji #SkuteczniePosprzatane. Organizatorzy przygotowali ogromną niespodziankę
NSC 0 0National Sales Congress po raz trzeci na Narodowym. Motyw przewodni ma wiele wspólnego ze sportem

TYLKO W NATEMAT

0 0"Znajomi mi wyjaśnili". Kaczyński popłynął mówiąc o dzieciach – lekarka obala jego teorię
0 0Kaczyński cieszy się, że gonimy Niemców. Ale powołuje się na raport, którego nie zrozumiał
0 0Borys Szyc wspaniały, tylko film słaby. Widziałem "Piłsudskiego" i czuję się znieważony
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców