Dereszowska krytycznie o Wieniawie i innych młodych celebrytkach. "Ta pogoń jest destrukcyjna"

Anna Dereszowska krytykuje zjawisko, którego częścią są m.in. Julia Wieniawa i Maffashion.
Anna Dereszowska krytykuje zjawisko, którego częścią są m.in. Julia Wieniawa i Maffashion. Fot. Tomasz Pietrzyk / Agencja Gazeta
Ta pogoń za perfekcją jest destrukcyjna – stwierdza w najnowszym wywiadzie Anna Dereszowska. Tymi słowami słynna aktorka komentuje celebrycką aktywność Julii Wieniawy i Julii "Maffashion" Kuczyńskiej.


Anna Dereszowska udzieliła miesięcznikowi "Pani" bardzo szczerego wywiadu. Aktora opowiada w nim między innymi o problemach z akceptacją swojego ciała w młodości. – Wychowywałam się w otoczeniu chłopców, starszego brata i kuzynów, a oni potrafili bezmyślnie powiedzieć, że jestem beznadziejna, brzydka i gruba. I to słowo – "grubaska" – utkwiło w mojej głowie – wspominała.

W tym kontekście Dereszowska wyznała, że obawia się o wchodzącą w okres dojrzewania córkę, której pokolenie porównuje się z tzw. influencerkami podbijającymi media społecznościowe. Aktorka wskazała konkretne nazwiska.

– Nastolatki obserwują na Instagramie Maffashion czy Julię Wieniawę, które wrzucają piękne zdjęcia w profesjonalnym makijażu, ze zrobioną fryzurą oraz przy dobrym świetle, i potem te dziewczyny myślą, że też powinny być takie śliczne – stwierdziła.

Tuż pod tej – bardzo krytycznie brzmiącej – opinii Anna Dereszowska zapewniła jednak, że do Julii Wieniawy i Julii Kuczyńskiej nie ma osobistych pretensji. Martwi ją jedynie zjawisko, którego młode celebrytki są częścią.

– Jedna i druga Julka jest piękna, ale przecież nie budzą się rano, wyglądając idealnie. One tez mają podkrążone oczy, tylko tego już ich fanki nie widzą. Ta pogoń za perfekcją jest destrukcyjna – podkreśliła Dereszowska.

źródło: "Pani"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki
Unum 0 0Nigdy nie mów nigdy. Weź sobie do serca wnioski z tego badania, bo życie pisze różne scenariusze
T-mobile 0 0Tomasz Raczek w serialu Netflixa? Oto dlaczego w tej plotce jest odrobina prawdy
0 0Przepis na prezydenta. To, co w kilka miesięcy zrobił Duda, powinno być lekcją dla opozycji
0 0Czarzasty ujawnia: będą poważne zmiany na Lewicy. "Rada krajowa SLD dała zielone światło"