Córka Anny Przybylskiej pokazała swoje najnowsze zdjęcia i wzbudziła zachwyt. "Cała mama"

Córka aktorki i piłkarza ma już prawie 17 lat.
Córka aktorki i piłkarza ma już prawie 17 lat. Fot. Instagram/oliwia.bieniuk
16-letnia Oliwia Bieniuk pochwaliła się nowymi zdjęciami na Instagramie. Internauci nie mogą wyjść z podziwu – nastolatka jest bez wątpienia kopią swojej mamy.


Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wyrosła na piękną młodą kobietę. Nic więc dziwnego, że jej profil na Instagramie obserwuje ponad 91 tys. użytkowników serwisu.

Nastoletnia Oliwia udostępniła w Dzień Matki zdjęcia, na których pozuje niczym modelka. Obserwatorzy dziewczynki od razu zauważyli, że jest ona łudząco podobna do swojej matki, która zmarła w 2014 roku z powodu raka trzustki.

Pod zdjęciem córki Przybylskiej natychmiast posypały się komentarze, w których internauci zachwycali się jej wyglądem. "Cała mama. Śliczna" – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Choć Oliwia nie interesuje się na razie blaskiem fleszy i światem showbiznesu, to jednak nastolatka wystąpiła już w paru reklamach. 16-latka wzięła niedawno udział w kampanii promocyjnej marki odzieżowej Reserved, a także wystąpiła razem z tatą i braćmi w reklamie Playa.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...