"Ona w ogóle nie ma emocji". Janda wyjaśniła, skąd wyborczy sukces Beaty Szydło

Zdaniem Krystyny Jandy Beata Szydło ma nerwy z żelaza i sposób mówienia, który robi wrażenie na Polakach.
Zdaniem Krystyny Jandy Beata Szydło ma nerwy z żelaza i sposób mówienia, który robi wrażenie na Polakach. Fot. Adrianna Bochenek / Agencja Gazeta
Nerwy z żelaza i taki sposób mówienia, który przyciąga uwagę – oto zdaniem aktorki Krystyny Jandy źródło sukcesu wyborczego Beaty Szydło. Była premier w wyborach do europarlamentu dostała ponad pół miliona głosów.


PiS wygrał wybory do Parlamentu Europejskiego, ale największym zwycięzcą jest była premier Beata Szydło. Dostała około 525 tysięcy głosów i śmiało można powiedzieć, że stała się piątą siłą polityczną w kraju, bo jako kandydatka zdobyła więcej głosów niż wszyscy kandydaci Kukiz'15 razem wzięci. Krystyna Janda jest przekonana, że wie, co stoi za tym sukcesem byłej premier. – Ja, jako aktorka, obserwuję jak Beata Szydło mówi i dlaczego ona robi wrażenie jak mówi. Bo ona ścisza zawsze na końcu zdania, jakby jej nie zależało. I robi kropki – powiedziała aktorka podczas debaty "Kobiety dają nam wolność". – Robi ta, ta, ta, ta. Ta, ta, ta, ta. I to jest tak, jakby ktoś miał absolutną pewność – tłumaczy aktorka. Zdaniem Jandy taki sposób mówienia przez Szydło nie jest efektem pracy ze specjalistami od retoryki. – Myślę, że taka się urodziła – doprecyzowała aktorka.

Ale to nie wszystko. Zdaniem Jandy Szydło ma nerwy z żelaza. – Pani Szydło w ogóle nie ma emocji, nie istnieją emocje u pani Szydło. My w ogóle jesteśmy bezradne wobec takich kobiet, jak pani Szydło – dodała Krystyna Janda.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...