"Uśmiecham się moim nieobitym ryjem". Filip Chajzer odpowiedział na hejt z Sosnowca

Filip Chajzer odpowiedział na groźby sosnowiczan.
Filip Chajzer odpowiedział na groźby sosnowiczan. Fot. Instagram / filip_chajzer
Z jednej strony Filip Chajzer złagodził konflikt z mieszkańcami Sosnowca, przyjmując zaproszenie prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego. Z drugiej – prezentera nadal hejtuje spora grupa internautów z Zagłębia, którzy nie przebierają w słownych groźbach wobec gwiazdora TVN. Chajzer odpowiedział na ich zaczepki.


"Wszystkim zestresowanym zaistniałą sytuacją polecam głębokie wdechy i wydechy. Uśmiecham się do Was moim jeszcze nie obitym stołecznym ryjem, wszak podobno Sosnowiec łączy" – napisał Filip Chajzer, wykorzystując motto miasta leżącego w Zagłębiu.

Wpis prezentera TVN ukazał się na jego fanpage'u. Zaczyna się ironicznym: "Janie pchaj. Pchaj do Sosnowca. Tam musi być cywilizacja i kultura. Mieszkańcy też świetnie nam życzą". Na zdjęciu widzimy za to Chajzera, siedzącego na skuterze, który jest popychany przez "Jana" – czyli Marcina Mikuska z firmy New Balance reklamowanej przez gwiazdę TVN.Mimo obelg i gróźb Filip Chajzer nie zrezygnował z zaproszenia prezydenta Chęcińskiego. "Nie zmienia to faktu, że wyzwanie niezwykle sympatycznego Pana prezydenta Sosnowca przyjmuję z wielką radością. Pan prezydent pokaże mi miasto wspaniałych (mam nadzieję) ludzi i miejsc, które pokażemy w TV, a ja w zamian (zgodnie z warunkami czelendżu) zorganizuję mega czas dla dzieci z sosnowieckiego domu dziecka" – czytamy.

"Sosnowiec się liczy"
Zaczęło się od tego, że Filip Chajzer umieścił na swoim fanpage'u post, w którym ogłosił, że poszukuje do programu osób w wieku 30+, które nigdy nie były za granicą. Na koniec wpisu zażartował sobie, że wizyta w Sosnowcu się nie liczy. I się zaczęło...Pod postem pojawiło się wiele krytycznych komentarzy o tym, że Chajzer powiela stereotypy oraz takich, w których mieszkańcy Sosnowca zapraszają do odwiedzin. Niektórych mieszkańców jednak doprowadził do białej gorączki i nie przebierali w słowach, by bronić honoru małej ojczyzny.


Na post Filipa Chajzera odpowiedział nawet prezydent Sosnowca, który zaprosił prezentera do odwiedzenia miasta w formie wycieczki all inclusive. "Takiej 'zagranicznej' wycieczki nie miał Pan nigdy! Wspólnie z Mieszkańcami zapewniamy atrakcje, a Pan odwdzięczy się dzieciakom z sosnowieckiego Domu Dziecka. Taki challenge" – napisał Arkadiusz Chęciński.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Zbiera haki dla Kaczyńskiego? "Newsweek" o tym, skąd taka pozycja Kamińskiego
0 0Matka Brejzy uznała, że dość oszczerstw. Złożyła pozew przeciwko Pereirze
GW Foksal 0 0Śniadanie z Saddamem Husajnem i obiad z Fidelem Castro. O tej książce będzie wkrótce głośno
WYWIAD 0 0To ona promuje Cosmic Dance. Taniec, który dla wielu kobiet jest katharsis
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0To po to PiS przerwał posiedzenie Sejmu? Arłukowicz mówi o "handlu"