Paulina Młynarska znika ze swymi felietonami. Właśnie się pożegnała z czytelnikami Onetu

Paulina Młynarska nie będzie już publikowała felietonów na Onecie.
Paulina Młynarska nie będzie już publikowała felietonów na Onecie. Fot. Instagram.com / @mlynarskapaulina
Paulina Młynarska pożegnała się na Facebooku ze swoimi fanami. Dziennikarka dowiedziała się, że po pięciu latach portal Onet.pl rezygnuje ze współpracy z nią i nie będzie publikował już więcej jej felietonów. Oficjalnie chodzi o cięcia budżetowe.


"Kochane czytelniczki, drodzy czytelnicy! Właśnie mnie poinformowano, że z powodów budżetowych Onet rezygnuje z moich felietonów. Dziękuję czytelniczkom i czytelnikom, a także redakcji Onet za tych 5 lat. To był dla mnie zaszczyt, że poświęcali mi Państwo swój czas" – napisała na Facebooku Paulina Młynarska.

Dziennikarka przyznała, że chyba "wykrakała" tę zmianę w rozmowie z przyjaciółką. "Wczoraj długo rozmawiałam z przyjaciółką, która jest obecnie wybitną publicystką bez angażu o tym, że idzie długa zima dla naszego zawodu. (...) Podczas tej rozmowy zadałam sobie pytanie: 'Ciekawe jak długo jeszcze będę mogła publikować w Onet?'. Odpowiedź przyszła błyskawicznie" – stwierdziła Młynarska. Przypomnijmy, że po publikacji dokumentu braci Sekielskich Paulina Młynarska opowiedziała o swojej traumatycznej historii z planu filmu Andrzeja Wajdy właśnie na łamach swojego felietonu w portalu Onet.pl. Stwierdziła w nim, że reżyser zmusił ją do zagrania sceny erotycznej, kiedy miała 14 lat. Później nie raz stawała w obronie ofiar pedofilii i molestowania.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...