Britney Spears oskarża paparazzich. Uważa, że specjalnie pogrubiają ją na zdjęciach

Britney Spears ma żal do paparazzich
Britney Spears ma żal do paparazzich Fot. Instagram.com/britneyspears/
Britney Spears jest bardzo aktywna na Instagramie, więc fani mają stałe źródło informacji o tym, co robi, jak się czuje i jak wygląda. Gwiazda muzyki pop uważa, że tradycyjne media pokazują ją zupełnie inaczej niż prezentuje się w rzeczywistości.


Poszło o poniższe zdjęcia z wypoczynku w Miami. Widzimy na nich, jak piosenkarka dobrze się bawi ze swoim chłopakiem na jachcie. I faktycznie Britney Spears nieco odbiega wyglądem od tego, co obserwujemy na jej Instagramie.
– Ludzie zawsze mówią, że znane osoby poprawiają swoje zdjęcia, ale nigdy nie wątpią w fotografie paparazzich – powiedziała cytowana przez CNN Spears. Uważa, że zdjęcia są wyretuszowane tak, że wygląda na "20 kilo większą". Niestety film, na którym pokazuje, jak naprawdę wygląda, został usunięty.

– Uważamy, że Britney wygląda świetnie. Sugestie, że zdjęcia lub filmy zostały poddane obróbce, są śmieszne. Nie zrobiliśmy tego – powiedział przedstawiciel agencji fotograficznej, która wykonała zdjęcia. Dodał, że może podesłać jej oryginały, ale i przyznał, że miło było ją zobaczyć szczęśliwą.Przypomnijmy, że piosenkarka trafiła w kwietniu do kliniki psychiatrycznej. Fani zorganizowali akcję #FreeBritney, gdyż uważali, że przebywała tam wbrew swej woli.

Źródło: CNN.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu