Nowa rzeczniczka PiS już działa. Dobitnie pokazała, co myśli o liście Falenty do Kaczyńskiego

Ania Czerwińska już działa jako rzeczniczka PiS. Zareagowała na list Marka Falenty do Jarosława Kaczyńskiego.
Ania Czerwińska już działa jako rzeczniczka PiS. Zareagowała na list Marka Falenty do Jarosława Kaczyńskiego. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Prawo i Sprawiedliwość zabrało głos ws. listu, który Marek Falenta napisał do Jarosława Kaczyńskiego. Nowa rzeczniczka partii Anita Czerwińska krótko, ale dobitnie wytłumaczyła, co w partii myślą o dokumencie, którego treść ujawniła "Gazeta Wyborcza".


"List M. Falenty opisany w dzisiejszej publikacji 'Gazety Wyborczej' wpłynął do biura prezesa PiS. Listowi nie nadano dalszego biegu. Nie było żadnych podstaw, by odnosić się do jego kuriozalnej treści" – napisała Anita Czerwińska, która niedawno zastąpiła na stanowisku rzecznika partii Beatę Mazurek.

Przypomnijmy, że Marek Falenta w lutym, czyli w czasie, kiedy uciekł z Polski do Hiszpanii, napisał list do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Jego treść ujawniła "Gazeta Wyborcza". Falenta prosił w nim o "załatwienie" jego sprawy. Uwikłany w aferę taśmową biznesmen stwierdził także, że to dzięki jego pomocy PiS wygrało wybory parlamentarne.

Dodajmy, że wcześniej "Rzeczpospolita" opublikowała trzeci już wniosek biznesmena o ułaskawienie, który napisał do Andrzeja Dudy. – Nie zamierzam umierać w samotności. Ujawnię zleceniodawców i wszystkie szczegóły – ostrzegał w nim Falenta.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!