"Skromność to pani drugie imię". Magdalena Ogórek opisała "niesamowitą" przygodę z fanami

Magdalena Ogórek podzieliła się historią z niespodziewanego spotkania z fanami. Internauci ją wyśmiali
Magdalena Ogórek podzieliła się historią z niespodziewanego spotkania z fanami. Internauci ją wyśmiali Fot. Instagram.com/magdalena.ogorek/
Magdalena Ogórek mogłaby na warsztatach coachingowych uczyć pewności siebie. Nieraz udowodniała jak wysokie ma o sobie mniemanie, a historia, którą się teraz podzieliła na Twitterze, jest uroczą wisienką na torcie. Internauci nie mogli się powstrzymać od uszczypliwości.


– Pani Magdo, podziwiamy i oglądamy całą rodziną, a my popieramy przeciwną opcję polityczną – zagaiła do niej pani w kawiarni. Magdalena Ogórek nie wiedziała co odpowiedzieć. – Tak, bo cenimy panią za wiedzę historyczną. Wie pani, za te straty wojenne – kontynuowała nieznajoma. Historyjka została opatrzona zdjęciem i wrzucona na jej profil.
Jedni internauci ją wyśmiali, drudzy nie wierzyli, że to prawda, a kolejni zarzucili brak skromności. Ogórek dzielnie odpowiadała też na przytyki ze strony komentujących.
Magdalena Ogórek była kandydatką SLD na prezydenta RP. Obecnie jest dziennikarką TVP i ma - jak sama zapewnia - nie tylko po prawej stronie wielkie grono sympatyków. Widać to było po jej powrocie po ataku słownym przed siedzibą telewizji. Goście w studiu przywitali ją potem kwiatami i różami. – Niech pani pozostanie taką, jaka pani jest. Duża wiedza, duża kultura i duży humor – powiedział jeden z fanów w programie TVP Info.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki