Tak wygląda Kaczyński w najnowszym filmie Vegi. W rolę prezesa wcielił się Andrzej Grabowski

Jarosław Kaczyński w filmie "Polityka" Patryka Vegi. W roli prezesa PiS Andrzej Grabowski.
Jarosław Kaczyński w filmie "Polityka" Patryka Vegi. W roli prezesa PiS Andrzej Grabowski. Fot. Facebook.com / Patryk Vega
Patryk Vega opublikował specjalną wiadomość dla… Jarosława Kaczyńskiego. Reżyser pokazał też kadr ze swojego filmu, w którym widzimy Andrzeja Grabowskiego w roli prezesa PiS.


– Dzień dobry, panie prezesie. Tak, macie się czego bać, bo jak sam pan powiedział, politycy nie są aniołami, i ja to właśnie pokazuję w moim filmie. Widzę, że bardzo wnikliwie zapoznał się pan ze scenariuszem filmu "Polityka". Chciałbym podkreślić, że scenariuszem wykradzionym – stwierdził na wstępie.

Reżyser dalej podkreślił, że cieszy się, iż Jarosław Kaczyński odnosi się do filmu, ale dodał, że projekt jeszcze nie jest skończony. – Bo wciąż nad nim pracujemy – wyjaśnił Vega, po czym skierował obiektyw na ekran z kadrem ze swojego filmu. Widzimy w nim Andrzeja Grabowskiego w roli prezesa PiS.

Vega wspominając o tym, że Kaczyński komentuje jego najnowszy film, miał na myśli ostatnie wypowiedzi szefa partii rządzącej. Kaczyński był gościem XIV Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej" w Spale. 

Zaproszenie wykorzystał, by przekonywać wyborców do głosowania na PiS w jesiennych wyborach parlamentarnych, ale nie tylko. Kaczyński uprzedził swoich zwolenników, co jego zdaniem będzie się działo w najbliższych miesiącach. Film "Polityka" Patryka Vegi nazwał atakiem na Prawo i Sprawiedliwość.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...