Takich obrazków z PO dawno nie widzieliśmy. Schetyna odważył się na spotkanie z młodzieżą

Politycy PO ruszyli w teren. Grzegorz Schetyna spotkał się z młodzieżą w Sosnowcu.
Politycy PO ruszyli w teren. Grzegorz Schetyna spotkał się z młodzieżą w Sosnowcu. Fot. Twitter.com/SchetynadlaPO
Platforma Obywatelska wyraźnie przeszła do ofensywy. Politycy z partii Grzegorza Schetyny wzięli sobie do serca rady, by ruszyć w teren i rozmawiają z wyborcami. Lider ugrupowania spotkał się nawet z młodzieżą.


Po wyborach do Parlamentu Europejskiego na polityków PO spadła fala krytyki. Zarzucano im, że nie otworzyli się na wyborców tak, jak to zrobili ludzie z PiS. Wygląda na to, że opozycja wzięła się w garść, bo ostatnie działania partii wskazują na zmianę kursu.

"Szczere spotkanie z Uczniowskim Klubem Polityki IV LO im Staszica w Sosnowcu. Rozmowa o polskiej polityce, programie na wybory, potrzebach młodych ludzi. Ważny temat skutecznej walki ze smogiem" – czytamy na twitterowym profilu szefa PO. Grzegorz Schetyna zjawił się w szkole, by podyskutować z młodzieżą, co można zobaczyć na zdjęciu.

To nie jedyna akcja PO w ostatnim czasie. Polskę lokalną w miniony weekend odwiedzali między innymi Krzysztof Brejza (ma on być ważną postacią nowego sztabu wyborczego) i rzecznik PO Jan Grabiec. Jak zwykle bardzo aktywna w terenie była także młoda gwiazda największej partii opozycyjnej Kinga Gajewska. W terenie można było spotkać także Monikę Wielichowską, Krystynę Szumilas, Elżbietę Gapińską, Lidię Gądek, Michała Szczerbę i wielu innych polityków Platformy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...