Polski policjant... masturbował się na portalu erotycznym. Robił to na służbie

Policjant o nicku Police_Man udostępniał na platformie showup.tv filmiki live, na których się masturbował.
Policjant o nicku Police_Man udostępniał na platformie showup.tv filmiki live, na których się masturbował. Fot. Facebook / Patryk Tomaszewski
Policjant z Piastowa w woj. mazowieckim w dość osobliwy sposób "umilał" sobie czas spędzany na służbie. Mężczyzna publikował w serwisie ShowUp.tv transmisje live, na których się onanizował. Jak ujawniono, to funkcjonariusz z aż 9-letnim stażem.


W serwisie ShowUp.tv policjant, który na nagraniach jest ubrany w mundur, posługiwał się nickiem "Police_Man". Funkcjonariusz pochodzi z Warszawy, mieszka w stolicy z rodziną. Sprawa wyszła po interwencji jednej z policjantek, która zareagowała na nagranie ze zdarzenia opublikowane na fanpage'u blogera Patryka Tomaszewskiego, tropiącego patologię w polskiej policji.Tomaszewski poskarżył się na swoim fanpage'u, że wszystkie materiały, które dotyczą policjanta i serwisu showup.tv są skrzętnie usuwane przez administrację Facebooka. "FB usuwa moje posty dotyczące policjanta z showup i grozi usunięciem strony - gdzie wolność wypowiedzi?" – pytał oburzony bloger. "Nie można nawet wkleić żadnego linku z radia zet czy innych portali na temat tego policjanta z showup, wszystko z automatu jest usuwane" – dodał w innym komentarzu.
"Komentarz w sprawie jest zbędny"
– Sytuacja nie wymaga żadnego komentarza, w tym przypadku jest zbędny. Teraz liczą się czyny – mówił w rozmowie z "Wyborczą" komisarz Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji.

Policjant został natychmiast zawieszony przez komendanta powiatowego policji w Pruszkowie. Jednocześnie wszczęte zostało przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne.

źródło: Facebook.com/tvpatryk / "Gazeta Wyborcza"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...