Dramatyczne słowa matki Jakuba A. "Wolelibyśmy sami zginąć"

Moment zatrzymania Jakuba A. Jego matka nie może uwierzyć w to, co się stało.
Moment zatrzymania Jakuba A. Jego matka nie może uwierzyć w to, co się stało. Fot. screen z nagrania dolnośląskiej policji
Zabójstwo 10-letniej Kristiny wstrząsnęło całą Polską. Matka 22-latka podejrzanego o dokonanie morderstwa nie może uwierzyć w to, czego mógł dopuścić się jej syn. W rozmowie z "Uwagą" TVN zdobyła się na szczere wyznanie.


– Wolelibyśmy sami zginąć, niż żeby to dziecko zostało zamordowane, i to z rąk naszego syna – powiedziała matka Jakuba A. 22-latek jest podejrzany o zamordowanie dziewczynki w miejscowości Mrowiny. – Nie wiem co się mogło stać, jakiś impuls czy atak, że doszło do takiego straszliwego zdarzenia – dodała.

Kobieta w rozmowie z "Uwagą" TVN przyznała, że po czwartku, kiedy zginęła 10-latka, miała krótko kontakt ze swoim synem. – To piętno zostanie na nas do końca życia. Wiemy, że nasz syn musi być ukarany, jeżeli zostanie orzeczona wina – tłumaczyła.

Matka Jakuba A. stwierdziła, że jej syn nie miał nigdy agresywnych zachowań. – Był zawsze grzecznym, ułożonym chłopcem – wskazała kobieta.

Przypomnijmy, że Jakub A. ma nadany status więźnia niebezpiecznego. Zdecydowała o tym komisja penitencjarna. Mężczyzna najpierw trafił do Aresztu Śledczego w Świdnicy. Później przeniesiono go do innego zakładu karnego. Postawiono mu zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz podżegania do zabójstwa.

źródło: "Uwaga" TVN
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię