"Wolelibyśmy sami zginąć". Matka Jakuba A. zabiera głos ws. morderstwa 10-letniej Kristiny

Policja zatrzymała 22-letniego Jakuba A. Mężczyzna jest podejrzany o zamordowanie 10-letniej Kristiny.
Policja zatrzymała 22-letniego Jakuba A. Mężczyzna jest podejrzany o zamordowanie 10-letniej Kristiny. Fot. Dolnośląska Policja
Do zabójstwa 10-letniej Kristiny przyznał się Jakub A. Głos w tej sprawie zabrała teraz jego matka. Kobieta wyznaje, że nie rozumie, jak mogło do tego dojść i zapewnia, że wolałaby sama zginąć. – Piętno pozostanie na nas do końca życia – wyznaje.


Dziennikarzom TVN udało się dotrzeć do matki Jakuba A. 22-latek został podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny D. Powodem, dla którego miał dokonać zbrodni, była zazdrość o matkę dziewczynki. Jakub A. przyznał się w trakcie przesłuchania do tego, że zabił Kristinę. Na jej ciele znaleziono łącznie 32 rany kłute klatki piersiowej i szyi.

– Wolelibyśmy sami zginąć, niż żeby to dziecko zostało zamordowane i to z rąk naszego syna – zapewnia matka oskarżonego. – Piętno pozostanie na nas do końca życia. Wiemy, że nasz syn musi zostać ukarany, jeśli zostanie orzeczona jego wina. Mieliśmy z nim tylko krótkie spotkanie w piątek, był bardzo spokojny. Nic nie zwiastowało, że on może dopuścić się takiego czynu, był zawsze grzecznym chłopcem – dodała kobieta w rozmowie z TVN.

Podejrzany o morderstwo i ofiara byli spokrewnieni. Między matką Kristiny D. i młodym mężczyzną było 18 lat różnicy wieku. – Nie było moralnego prawa, by doszło do tego. Zawsze zaprzeczał, że coś do niej czuje i tym uspokajał moją czujność. Rany, które zostały zadane temu dziecku, będziemy nosić do końca życia i nie zrozumiemy, dlaczego tak się stało – twierdzi matka Jakuba A.


źródło: Uwaga! TVN
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię