Policja ujawniła nagranie z zatrzymania podejrzanego o zamordowanie 10-latki

Policja ujawniła nagranie z zatrzymania podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny D.
Policja ujawniła nagranie z zatrzymania podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny D. Fot. screen z nagrania dolnośląskiej policji
Dolnośląska policja pokazała nagranie z momentu zatrzymania mężczyzny podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny D. w Mrowinach. Funkcjonariusze weszli do jego mieszkania uzbrojeni po zęby.


Policjanci z Wrocławia zatrzymali podejrzanego 16 czerwca wieczorem. Mężczyzna już usłyszał zarzut zabójstwa, za co grozić mu może kara 25 lat więzienia lub nawet dożywocie.

Śledczy ujawnili też kulisy zatrzymania mężczyzny. Na opublikowanym przez policję nagraniu widać, jak podejrzany jest wyprowadzany w kajdankach założonych na nogi i ręce. Później pokazano kilka kadrów z komendy, gdzie mężczyzna był odprowadzany przez policjantów.


Kim jest zatrzymany?
W niedzielę minister Zbigniew Ziobro poinformował, że policja ujęła podejrzanego o zabójstwo 10-latki w Mrowinach. Jest nim 22-letni mężczyzna, znajomy rodziny dziecka, który według źródeł portalu wp.pl miał pozostawać w bliskich stosunkach z matką Kristiny D. Zabił dziecko ze szczególnym okrucieństwem, bo miał być zazdrosny o matkę

Rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Ciarka poinformował w TVN24, że zatrzymany 22-latek przyznał się do winy
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. [b]"Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"[/b]

Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. "Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. [b]Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".