Prowokacja na forum LGBT. Dziennikarze udawali 14-latka, dostali ponad 100 ofert seksualnych

Szwedzcy dziennikarze udawali 14-letniego chłopca na forum LGBT / zdjęcie ilustracyjne.
Szwedzcy dziennikarze udawali 14-letniego chłopca na forum LGBT / zdjęcie ilustracyjne. Fot. Grzegorz Skowronek / Agencja Gazeta
Efekty prowokacji dziennikarzy szwedzkiego dziennika "Svenska Dagbladet" są szokujące. Kiedy na popularnym forum dla osób LGBT podawali się za 14-letniego geja, zaczęli otrzymywać oferty seksualne.


Dziennikarze chcieli przyjrzeć się zachowaniom osób, które korzystają z forum. Wymyślona przez nich postać, to chłopiec, który miał dopiero jakiś czas temu odkryć swoją orientację seksualną.Na fikcyjne konto 14-latka Davida szybko zaczęły spływać seksualne oferty. W sumie ponad 100 mężczyzn było zainteresowanych kontaktem z chłopcem. Jednym z nich miał być zajmujący wysokie stanowisko urzędnik Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Innym szef fundacji organizującej paradę równości w Sztokholmie.

Jak wynika z informacji podanych przez szwedzkich dziennikarzy, szef fundacji mówił nastolatkowi, że "wszystkiego go nauczy". W rozmowie nie brakowało poruszania intymnych kwestii. Proponował mu także seks BDSM, który opiera się na dominacji jednej ze stron i uległości drugiej.

Chciał, aby 14-latek wysłał mu zdjęcia i filmy, na których jest nagi. Władze fundacji Stockholm Pride skomentowały doniesienia. "Zarząd i kierownictwo nie mają obecnie wiedzy na temat związku między człowiekiem przedstawionym w artykule a Stockholm Pride. Jeśli okaże się, że jest to osoba pracująca w naszej organizacji, natychmiast podejmiemy zdecydowane działania. Obecnie prowadzimy dochodzenie wewnętrzne" – można przeczytać w oświadczeniu.


Źródło: www.svd.se
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię