Kurdej-Szatan wyrzucona z kolejnego programu. TVP tłumaczy się ze swojej decyzji

Poszło o poglądy polityczne aktorki?
Poszło o poglądy polityczne aktorki? Fot. Instagram/kurdejszatan
Po wyrzuceniu prowadzącej z "Voice of Poland" i "The Voice. Kids" Telewizja Polska postanowiła pozbyć się Kurdej-Szatan również z programu "Dance dance dance". Stacja wydała nawet oficjalny komentarz w tej sprawie. Poszło o odmienne poglądy polityczne aktorki?


Serialowa aktorka, która była dotychczas współgospodynią muzycznych programów w narodowej telewizji, straciła stanowisko prowadzącej również w tanecznym show. Wcześniej magazyn "Party" napisał, że pozbycie się Kurdej-Szatan z programu "The Voice" mogło mieć związek z jej poglądami politycznymi (gwiazda poparła m.in. kandydaturę Rafała Trzaskowskiego w wyborach i wsparła Paradę Równości).

TVP wydała oficjalne oświadczenie w związku z pozbyciem się aktorki z programów Telewizji Polskiej. To tłumaczenie może wydawać się kuriozalne.

"Oferta programów rozrywkowych wymaga niezbędnej dynamiki. Dbamy o to, by zaskakiwać i intrygować naszych widzów, ale także myślimy o ich przyzwyczajeniach. Zmiany w programach mają na celu utrzymanie dotychczasowych odbiorców oraz przyciąganie nowych widzów. Dotyczy to również kwestii obsady prowadzących" – napisało dla "Super Expressu" Centrum Informacji TVP.

Barbarę Kurdej-Szatan wciąż będzie można oglądać w serialu "M jak miłość". W oświadczeniu stacja wyraziła nadzieję na to, że aktorka w najbliższej przyszłości "będzie obecna również w innych produkcjach TVP".

źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki