Kurdej-Szatan wyrzucona z kolejnego programu. TVP tłumaczy się ze swojej decyzji

Poszło o poglądy polityczne aktorki?
Poszło o poglądy polityczne aktorki? Fot. Instagram/kurdejszatan
Po wyrzuceniu prowadzącej z "Voice of Poland" i "The Voice. Kids" Telewizja Polska postanowiła pozbyć się Kurdej-Szatan również z programu "Dance dance dance". Stacja wydała nawet oficjalny komentarz w tej sprawie. Poszło o odmienne poglądy polityczne aktorki?


Serialowa aktorka, która była dotychczas współgospodynią muzycznych programów w narodowej telewizji, straciła stanowisko prowadzącej również w tanecznym show. Wcześniej magazyn "Party" napisał, że pozbycie się Kurdej-Szatan z programu "The Voice" mogło mieć związek z jej poglądami politycznymi (gwiazda poparła m.in. kandydaturę Rafała Trzaskowskiego w wyborach i wsparła Paradę Równości).

TVP wydała oficjalne oświadczenie w związku z pozbyciem się aktorki z programów Telewizji Polskiej. To tłumaczenie może wydawać się kuriozalne.

"Oferta programów rozrywkowych wymaga niezbędnej dynamiki. Dbamy o to, by zaskakiwać i intrygować naszych widzów, ale także myślimy o ich przyzwyczajeniach. Zmiany w programach mają na celu utrzymanie dotychczasowych odbiorców oraz przyciąganie nowych widzów. Dotyczy to również kwestii obsady prowadzących" – napisało dla "Super Expressu" Centrum Informacji TVP.

Barbarę Kurdej-Szatan wciąż będzie można oglądać w serialu "M jak miłość". W oświadczeniu stacja wyraziła nadzieję na to, że aktorka w najbliższej przyszłości "będzie obecna również w innych produkcjach TVP".

źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Samiec podszyty lękiem. Prawda o tym, czego boją się polscy faceci
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki